Marcel (35): Manželka odhalila moji nevěru. To co se dělo poté, mě neskutečně překvapilo

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
muz 67
muz 67

Marcel nějakou dobu kráčel po velmi tenkém ledě. V práci ho sváděla kolegyně, které dokázal několik týdnů odolávat. Nakonec ale podlehl a s krásnou kolegyní si začal nemanželský poměr, který se snažil ututlat před svojí ženou.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Ne nadarmo se ale říká, že lež má krátké nohy, a Marcel se o tom sám přesvědčil na vlastní kůži. Jeho nevěra nakonec vyšla najevo. Měla však úplně jinou dohru, než se kterou Marcel počítal.

Snažila se o mě dlouho, já jí však statečně odolával

Tereza byla u nás v práci nová a od samého začátku se se mnou snažila flirtovat. Věděl jsem moc dobře, že si musím dávat pozor, abych nepodlehl, protože jsem přeci ženatý. Nějakou dobu se mi dařilo Tereze odolávat, přehlížel jsem její pokusy o koketování, ignoroval její letmé doteky a nedával na sobě znát, že se mi i ona zdá velmi přitažlivá.

Zahrával jsem si s ohněm. A nakonec jsem se spálil. Ve finále jsem krásné Tereze podlehl. Původně jsem si myslel, že půjde o jednorázový úlet, jenže Tereza mě přemluvila, abychom se scházeli pravidelně. A tak vznikl můj nemanželský poměr, kdy jsem dělal všechno pro to, aby se o něm moje žena nic nedozvěděla.

Když to prasklo, obával jsem se rozvodu

Mohlo mi už na samotném začátku dojít, že moje nevěra jednoho dne tak či onak vypluje na povrch. Stalo se tak čtyři měsíce poté, co jsem se scházel s Terezou. Manželka si nešťastnou náhodou přečetla zprávu, kterou mi kolegyně napsala, a ihned jí všechno došlo. V tu chvíli jsem se obával rozvodu, vůbec jsem nevěděl, jak moje manželka na nevěru zareaguje.

Rozvod se nekonal. Manželka se sice strašně zlobila, což se dalo předpokládat, brečela a nadávala mi, jak jsem jí to mohl udělat. Pak mi ale řekla, že je ochotná mi to všechno odpustit. Byl jsem jí za to vděčný a románek s Terezou okamžitě ukončil.

Manželka se po mé nevěře úplně změnila

Zpočátku jsem si toho nevšímal, až po nějaké době jsem zpozoroval, že se mi manželka mění před očima. Provalená nevěra jako by jí dala impuls k tomu, aby o sebe začala více pečovat. Všiml jsem si, že dokonce zhubla nějaké to kilo. Změnila účes, začala se líčit a pěkně se oblékala.

Moje žena byla vždy atraktivní, to samozřejmě ano. Jen mi asi za ty roky manželství tak nějak zevšedněla.

Nakonec jsem to já, kdo žárlí

Byl jsem to já, kdo podkopal naši vzájemnou důvěru. Podvedl jsem svoji ženu a několik měsíců vedl dvojí život. Měl jsem štěstí, že mi manželka nevěru velkoryse odpustila. Nakonec jsem to ale já, kdo začal žárlit. Nevěrou jsem dal manželce impuls k tomu, aby o sebe mnohem více dbala, a nyní si všímám, že se o ni zajímají cizí muži. Ona si jejich pozornost užívá, mně se to ale ani trochu nelíbí. Můžu si za to ale sám.

Autor: Nikol Kolomazníková

Související články