Lucie (35): Manžel je majetnický a žárlivý. Zakazuje mi kamarády a neustále mi dělá scény

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena zarlivy manzel
zena zarlivy manzel

Miluji svého manžela, ale jeho žárlivé chování nezná mezí. Zakazuje mi vídat přátele s výmluvou, že je nesnáší. Nemůžu nikam chodit a drží si mě doma jen pro sebe. Takto to funguje už devět let a já toho mám po krk!

Seděla jsem sama a smutná v restauraci, než mě zahlédl

Seznámil jsem se s manželem v jedné restauraci. Bylo to zrovna ten den, kdy jsem se rozešla se svým bývalým a přijela od něj s kufrem plných věcí. Celá vyřízená a smutná jsem si sedla ke stolu a objednala si panáka. Později přišla číšnice a já si vybrala večeři. Ze stresu jsem nejedla celé dva dny a chtěla tomu udělat přítrž. Všimla jsem si, že se na mě pořád někdo otáčí. Byl to vysoký chlap se zelenýma očima.

Nechtěla jsem muže ani vidět, natož s nimi mluvit

Zdroj: 123RF.COM

Přišel mě pozdravit a zeptal se, proč tu sedím tak sama. Neměla jsem moc náladu se s někým bavit, ale on se nenechal odradit. Přisedl si a řekl, že mi bude dělat společnost. Zjistila jsem, že je moc milý a pozorný. Dala jsem mu své číslo a odešla. Za pár dní mi zavolal a pozval mě na večeři. Od té doby jsme spolu. Řekla bych, že máme velmi hezký vztah, až na fakt, že můj manžel je šíleně žárlivý.

Je žárlivý a má potřebu mě vlastnit

První problémy vypluly na povrch, když jsem před lety byla na dámské jízdě a on přišel, i když věděl, že je to pouze dámský večer. Narušil nám ho a žárlil na všechny kolem. Kdokoliv mě jen pozdravil nebo se se mnou dal do řeči okamžitě odháněl. Kazil nám tak každý večer nebo zábavu s kamarády. Přestala jsem mu říkal kam a s kým chodím, abych se vyhnula hádkám. Nebylo ale těžké mě najít, když v malém městě bylo jen pár hospod a klubů, kam šlo zajít. Nebyla jsem typ, co se jen opíjí, ale jednou za měsíc nebo dva jsem chtěla své kamarády vidět.

Nesnáší všechny mé přátelé

Prostě se ráda bavím a nikdy by mě ani nenapadlo ho podvést. On taky občas chodí s přáteli ven, ale nemá jich tolik, co já. Manžel nesnáší především mé kamarády mužského pohlaví. Tvrdí, že kamarády k životu nepotřebuje. S takovým přístupem je taky rychle ztrácí. Když jsem se hodinu neozvala, nechával mi několik hlasových zpráv. Musela jsem pořád kontrolovat mobil a ani se nebavila. Jednoho dne mi udělal takovou scénu, kvůli které jsem se rozhodla dát mezi námi pauzu.

Můj nejlepší přítel slavil narozeniny a neustále mě napomínal, že zírám jen na mobil. Odložila jsem ho tedy a bavila se. V tu ránu přiběhl můj manžel rudý vzteky a začal na všechny řvát. Vzal mě za boky a přehodil přes rameno. Vynesl mě ven a nadával mi, proč mu neodpovídám. Rozbil pěstí výlohu a já mu doporučila odbornou pomoc. Nechci ve svém životě tak agresivního a majetnického muže. Musí se změnit.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články