Linda (37): Jsem nymfomanka. To, co jsem udělala poslednímu muži, ho donutilo odejít. Vás by to snad nepohoršilo

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena sexy
Zdroj: Shutterstock

Odjakživa byla poháněna chtíčem. Nestydí se o sobě prohlásit, že je závislá na sexu. Linda samu sebe považuje za nymfomanku, která bez milování nevydrží ani jeden den.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Taková žena je snad snem každého muže – alespoň se tím hrdě hlásají před kamarády v hospodách, že by vyměnili své manželky, které jim dají párkrát do měsíce, za náruživou dračici. Linda se ale přesvědčila o tom, že ne všichni muži její chuť k sexu ustojí…

Je to můj smysl života

Linda se nestydí přiznat, že sex miluje a že se stal smyslem jejího života. Dokonce tvrdí, že je na sexu závislá a nedokáže si představit, že by ho neměla.

„Začalo to už během dospívání,“ píše otevřeně Linda. „Sex se mi zalíbil, ačkoli v tom pubertálním věku jsem neměla po boku partnera, který by dokázal díky nízkým zkušenostem uspokojit mé stále náročnější chutě,“ pokračuje.

Ne každý to dokáže ustát

„Jsem náruživá a sex k životu nutně potřebuji, jinak nedokážu smysluplně fungovat,“ netají se Linda. „Nestydím se za to, že jsem měla v posteli mnohonásobně více mužů než kterákoli moje kamarádka,“ dodává otevřeně.

Linda se nám svěřila, že spala s mnoha muži. Trochu se vysmála tomu, jak chlapi často tvrdí, že by chtěli do postele nymfomanku. Podle ní to totiž každý chlap neustojí.

„Měla jsem muže, kteří si mysleli, že mi budou stačit,“ píše. „Měla jsem i takové, kteří dali jedno číslo a pak už se nezmohli vůbec na nic. A měla jsem i takového, který utekl přímo během milování,“ píše.

Přehnala jsem to? Podle mě ne!

Stejně jako je otevřená, co se týče svých sexuálních potřeb, nebrání se ani všelijakým praktikám, které ráda zkouší a objevuje.

„Jestli něco nesnáším, pak je to nuda v posteli,“ pokračuje Linda. „Proto ráda zkouším nové polohy a praktiky, které sex okoření.“

Posledního partnera Libora ale pořádně zaskočila. Dokonce natolik, že přímo uprostřed vášnivého večera zbaběle utekl.

„Toužila jsem zkusit praktiku, které se přezdívá zlatý déšť,“ přiznává Linda. „Měla jsem za to, že Libor je stejně jako já pro každou špatnost, ale když jsem mu to provedla, doslova zbledl a pak utekl. Přehnala jsem to? Myslím si, že ne. Vždyť i tohle k sexu patří!“ píše na svoji obhajobu.

Vás by to pohoršilo?

Lindě to přeci jen nedalo a na závěr svého e-mailu vznesla otázku, jestli by někoho z vás taková sexuální praktika pohoršila.

„V životě se má zkusit všechno, a to samé platí i v sexu,“ píše. „Vy byste se urazili, nebo dokonce vyděsili, pokud bych to s vámi chtěla zkusit?“ ptá se.

Autor: Natálie Kabourková

Související články