Linda (36): Myslela jsem, že jim budu venčit psy. Vyklubala se z toho zvrhlost prvního stupně, která by znechutila i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena 39 1
zena 39 1

Hodně netradiční nabídku dostala Linda od manželského páru, který si před časem podal inzerát – hledali někoho, kdo jim bude venčit psy. Linda však nepočítala s tím, že na první pohled příjemní manželé přijdou s tak zvrhlým nápadem.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Peníze navíc se mi hodily. Do práce chodím až na osmou, proto jsem na inzerát, ve kterém hledali někoho na venčení psů, okamžitě zareagovala a byla jsem ráda, že jsme si plácli. To jsem ještě netušila, čím mě jednoho dne zaskočí.

Milý manželský pár

Když Linda přišla na adresu, kterou dostala prostřednictvím SMS zprávy, cítila se dobře. Manželský pár, který inzerát podal, působil moc příjemně.

„Byli to manželé, odhadem jen o pár let starší než já,“ vysvětluje Linda. „Vzájemně jsme si padli do oka a na nabídku venčení jejich tří psů jsme si ještě toho odpoledne plácli,“ pokračuje.

Linda byla ráda, že si vydělá nějakou tu korunu navíc. Helena a Jirka vypadali spořádaně, proto od nich nečekala žádnou levárnu.

Podivné narážky

„Jednou jsem jim vracela psy a zaslechla jsem, jak o mně Jirka povídá své ženě, že jsem kus baby,“ dozvídáme se. „Její reakce mě zaskočila.“

Linda čekala, že se Helena naštve. Která žena by chtěla od svého manžela slyšet, že se mu líbí nějaká jiná. Jenže Helena slova svého muže potvrdila.

„To nebylo poprvé, co měli nějakou podivnou narážku,“ vzpomíná Linda. „Dokonce jsem měla pocit, že se mnou flirtují. Oba dva!“ píše zaskočeně.

Zvrhlá nabídka

Linda si zpočátku myslela, že půjde jen o venčení psů. Nic jiného také nečekala, vždyť právě někoho na venčení manželé hledali.

„Když mě pozvali na večeři, prý jako poděkování za to, jak skvěle jim venčím mazlíčky, přijala jsem,“ přiznává Linda a dodává, že krátce po večeři své účasti velmi litovala.

„Po večeři nalili víno a začali vést podivné řeči,“ pokračuje. „To, co mi potom navrhli, mi zvedlo žaludek. Bylo to naprosto zvrhlé!“

Nečekané rozuzlení

Manželský pár možná zpočátku hledal jen někoho na venčení psů, pohledná Linda se jim ale zalíbila, proto přišli s nabídkou, která Lindě vyrazila dech.

„Snažili se mě přemluvit, abych se s nimi občas sešla a užila si trochu příjemné zábavy,“ prozrazuje Linda znechuceně. „Mysleli to vážně, hledali někoho svobodného, s kým by se tu a tam sešli a prováděli šílené věci!“

Něčeho takového se Linda odmítala účastnit a také to manželskému páru dala dost jasně najevo. Všem bylo rychle jasné, že je konec i s venčením psů. Manželům se od té chvíle Linda vyhýbá širokým obloukem.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články