Linda (30): Šok na porodním sále: Miminko prozradilo můj prázdninový úlet

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
zena 12
zena 12

Narození dítěte je nádherná událost, která milující rodiče ještě více semkne. V případě paní Lindy, která nám svůj příběh zaslala e-mailem, ale bylo narození dítěte spíše důvodem k rozvodu. Na porodním sále se totiž těsně po porodu odhalilo jedno velké tajemství, o kterém si paní Linda myslela, že bude navždy skryto.

Manžel mě pozval na dovolenou

„K příležitosti pátého výročí našeho manželství mě manžel pozval na exotickou dovolenou,“ zní první slova v e-mailu paní Lindy, kterou manžel překvapil čtrnáctidenním pobytem na exotické Kubě. Oba dva milovali cestování a Kuba byla jejich společným snem.

„Nebudu lhát, vyrazil mi tím dech. Odjet jsme měli těsně po Novém roce, takže jsme si úžasně prodloužili volno. A já se nemohla dočkat dvou týdnů na Kubě!“ přiznává Linda v e-mailu. Dále pokračuje shrnutím, že dovolená byla neskutečná. Bohužel se ale stalo něco, s čím nepočítala. Strávila noc s místním barmanem, který je s manželem jednoho večera obsluhoval.

Měl to být úlet, dovolenkový románek na jednu noc. Jak ale Linda o devět měsíců později zjistila, vzpomínka na noc strávenou s exotickým krasavcem ji bude doprovázet po celý život.

Zjistila jsem, že jsem těhotná

Zdroj: 123RF.COM

Paní Linda se ve svém e-mailu nebrání přiznání, že si dovolenou s manželem užili, jak se sluší a patří, k čemuž patřily i vášnivé noci. Když po pěti týdnech zjistila, že je těhotná, ani ve snu ji nenapadlo, že by miminko nebylo manželovo. Strávili spolu přece tolik nádherných chvilek!

„Já i manžel jsme se na miminko strašně těšili. Upřímně jsem si byla jistá, že je dítě manželovo, nenapadlo mě, že by to mohlo být jinak. Byla by to fakt hodně špatná náhoda,“ pokračuje vypravování paní Lindy, která společně s manželem začala připravovat pokojíček i vše potřebné pro milované dítě.

Neskutečný šok na porodním sále

 

„Porodní bolesti přišly náhle, do porodnice jsme přijeli ve chvíli, kdy jsem již byla otevřená na čtyři prsty. Doktorka při vyšetření říkala, že na prvorodičku to jde docela rychle, a je pravda, že za hodinku a půl jsme již šli do finále,“ popisuje Linda v e-mailu průběh svého porodu, na jehož konci se měli dočkat miminka.

„Když mi syna poprvé dali na břicho, v první okamžik jsem si nevšimla, že je něco špatně. Byla jsem plná euforie. Pak jsem ale zaregistrovala to ticho, které se kolem mě rozprostřelo,“ vysvětluje Linda a dále pokračuje slovy, že syn byl opravdu nádherný. Jenže měl kakaově snědou pleť.

Moje tajemství bylo odhaleno

Zdroj: 123RF.COM

„Všem bylo okamžitě jasné, že syn nemůže být manželův. Jeho snědá pokožka to jasně dokazovala. Tajemství mého románku, o kterém jsem si myslela, že navždy zůstane utajeno, bylo najednou prozrazeno, a to tím nejméně očekávaným způsobem,“ znějí další slova v Lindině e-mailu. Manžel se tak dozvěděl, že mu Linda byla nevěrná.

„Strašně jsem se bála, že to bude konec našeho manželství. Ničila mě představa, že by jeden prázdninový úlet, kterého jsem litovala, zničil všechno, co jsme spolu prožili. Manžel se mnou dva dny nemluvil, nepřišel do porodnice, neozval se. A já se mu nedivila. Když už jsem si začínala myslet, že je to definitivní konec, přišel. A odpustil mi. Naše dítě je sice kakaově hnědé a ve skutečnosti není manželovo, což je na první pohled vidět, ale my s manželem ho milujeme z celého srdce,“ uzavírá Linda svůj příběh, který tak přeci jen končí šťastně.

Linda, Praha

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články