Leona (41): V posteli nám to skřípe, manžel myslí jen na sebe

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zenavposteli
zenavposteli

Jako mladá holka jsem si četla v časopisech, co to vyvrcholení vůbec je a jak ho dosáhnout. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že ho po své čtyřicítce ještě nezažiji. Přemýšlím na tím, jestli na vině není můj manžel.

Celoživotní láska nebo celoživotní odpírání?

Potkala jsem manžela už na střední škole, takže by se dalo říci, že je mojí jedinou a životní láskou. Miluji ho z celého srdce, ale v posteli nám to dost skřípe. Můj manžel o tom nechce ani slyšet a já se cítím ochuzená o možnost dosáhnou vyvrcholení. Můžete si vůbec vědomě odpírat něco, co vlastně ani neznáte?

Na nás nebyl čas, měli jsme děti

Zdroj: 123RF.COM

Začali jsme spolu spát v poměrně mladém věku a nedávali jsme si pozor. Vzešla z toho naše nejstarší dcera Eva. Nebyl čas na žádné experimenty, naše mládí nahradily plínky a dětský pudr. Za další tři roky se narodil syn Petr a manžel se mě celé těhotenství téměř nedotkl. Měli jsme velkou vztahovou krizi a vypadalo to, že se manželství rozpadne. Nakonec nám ho zachránila nejmladší dcera Nikolka. A já si vlastně uvědomila, že jsem celý život jen rodila děti a starala se o ně. Teď už jsou naše ratolesti přece jen starší, tak jsem doufala, že konečně přišel čas na nás dva. Můj muž je prý tak spokojený, ale v naší ložnici vládne rutina. Nechce slyšet, co mám ráda, hlavně že on je šťastný.

Může za to můj manžel nebo já?

Dávám mu to za vinu a je to pro mě velmi citlivé téma. Nesvěřila jsem se s tím ani mým kamarádkám, protože se za to stydím. Pár let jsem si myslela, že je to především moje chyba a dělám něco špatně. Přečetla jsem si, že existuje několik druhů ženského vyvrcholení, tak proč nemůžu zažít ani ten jeden? O mnohonásobném vyvrcholení si můžu nechat leda tak zdát. Kdykoliv na to navážu téma s mým manželem, tak se naštve nebo odejde.

Dnes si vše najdete na internetu

Díky dnešní době a internetu se dozvíte vše, co chcete. Když jsem vyrůstala, nikdo se o tom nebavil, bylo to prostě tabu. Existovaly jen nějaké knížky, ale dostat se k nim bylo téměř nemožné. Dnes jen zadáte požadavek do vyhledávače a okamžitě máte odpověď. Nelituji toho, že jsem měla děti. Miluji je nadevše, ale už je čas, abych trochu žila i já.

Byl by řešením tajný milenec?

Vím, že bych na to neměla ani pomyslet. Ale zajímá mě, jaké by to bylo v posteli s jiným mužem. Nebaví mě neustálé doprošování a ráda bych zkusila něco nového. Jen nevím, jestli by to stálo za zničené manželství i celou naši rodinu.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články