Lenka (42): Ve čtyřiceti letech okouzluji mladé chlapce. Vím, jak na to

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zena 2
zena 2

Už deset let jsem šťastně vdaná. Svému manželovi bych nikdy neublížila. Miluji ho, máme spolu dvě děti a jsme v podstatě idylický pár. Přesto mi někdy chybí ten pocit, který jsem měla, když se na mě poprvé podíval a já si byla jistá, že ho přitahuji.

Miluji zkrátka ten pocit, když se cítím žádaná. Když dokážu svým šarmem někoho okouzlit natolik, že mě pozve od vedlejšího stolu na skleničku. A i po čtyřicítce se mi to daří. Chodím proto tajně po večerech do barů, kde si užívám pohledy mladíků.

Když má manžel noční, vyrazím na lov

V Praze je spousta barů, nikdy nechodím na stejné místo více než třikrát. Pokaždé si vyhlédnu nějakého osamělého mladíka, sednu si poblíž a tak dlouho po něm pokukuji, dokud mi neobjedná drink. Obvykle spolu posedíme, popovídáme si a nakonec jdeme každý svou cestou.

Stává se, že mě některý z nich požádá o číslo, nebo se snaží o něco víc. V takovém případě jim ale naznačím, že jsem na ně věkově příliš vyspělá. Měla bych tolik šancí svého manžela podvést, ale to bych nikdy neudělala. Já chci pouze cítit to, že jsem chtěná, že dokážu mladíky okouzlit a získat si jejich přízeň.

Zdroj: 123RF.COM

Bojím se, že to můj muž zjistí

V barech se samozřejmě pije, mám často strach, že ze mě později doma můj muž ucítí alkohol. Nebo že přijde z práce dřív a bude se vyptávat, kde jsem byla. Těžko bych mu vysvětlovala, že jsem byla nabalovat mladíky, se kterými vlastně nic nechci mít.

Přestože se toho bojím, nedokážu si pomoci. Jsem na nočních výletech doslova závislá. Jednou mě dokonce jeden z mladíků na ulici pozdravil. Manželovi jsem potom musela zalhat, že si mě nejspíš s někým spletl. Ani tato skutečnost mě ale nejspíš nikdy neodradí od toho, co dělám.

Ani problémy s penězi mě nezastaví

Někdy se stává, že přijdu domů i o dva tisíce lehčí. Bohužel některé bary vyžadují vstup, pití a jídlo bývá drahé. Další večer se proto jednoduše nechávám na pití od někoho pozvat. Manželovi musím lhát, že jsem byla nakupovat. On naštěstí nemá příliš přehled o tom, co v lednici bylo a co ne.

Mrzí mě, že mu tak lžu, ale zkrátka nemohu jinak. Vím, že jsem asi závislá, ale dokud moje závislost mně ani nikomu jinému neubližuje, nepovažuji ji za problém. Cítím se díky nočním výletům skvěle a dokonce i můj muž si pochvaluje, že má doma krásnou, mladou a sebevědomou manželku.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články