Lada: Dcera se rozhodla, že chce být mužem. Já ji podporuji, ale manžel to nepřijal

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
51673349 s
51673349 s

Danielka byla naším vytouženým dítětem, které jsme si s manželem tolik přáli. Bylo nám zcela jedno, zda to bude chlapeček, nebo holčička. Když se narodila, jásali jsme nadšením. Stejně tak bychom měli radost i z chlapce. Ono se ale časem ukázalo, že naše malá holčička vlastně není tak úplně holčičkou.

Věděli jsme delší dobu, že je s naší dcerou něco jinak. Ale dokud sama neřekla, co se jí honí hlavou, nesnažili jsme se jí s mužem do ničeho tlačit. Když nám oznámila, že se cítí být spíše chlapcem a že se ve svých devatenácti letech rozhodla podstoupit přeměnu, manžel to vzal velmi špatně.

Našeho syna stále milujeme, ale je to pro nás těžké

Když se nám svěřila se svými pocity, plakala. Manžel se naštval, že to nebude poslouchat a odešel místnosti. S Denym jsem tedy zůstala sama, utěšovala ho, tenkrát ještě svou holčičku a řekla mu, že s otcem promluvím. Později se omluvil, že to na něho bylo jenom příliš a že ji samozřejmě bude brát takovou, jaká je. I tak se ale z jeho malé holčičky stala úplně jiná osoba a od onoho dne si příliš nerozumí.

Zdroj: 123RF.COM

Od mala byla spíše na klučičí hračky

Už jako malá si s panenkami příliš nehrála. Neustále chtěla být indiánem, šermovat jako pirát nebo jezdit s autíčky na dálkové ovládání. Možná proto si se svým otcem tolik rozuměla a kolem baráku se opravdu vyblbli. Jejich vztah byl skutečně ukázkovým příkladem lásky otce ke svému dítěti.

I ve chvíli, kdy vyrostla z hraček, si stále více rozuměla s otcem než se mnou. Bavila ji informatika a matematika. Otec ji pomáhal s úkoly a projekty do školy, na střední škole ji podporoval, hlavně před maturitou ji pomohl, jak mohl. Když potom dělala autoškolu, nemohl si její znalosti vynachválit, když ji učil před zkouškami řídit na polní cestě.

Tohle všechno vedlo k jejich velmi blízkému vztahu, zároveň nám to ale mělo napovědět, že naše dcera se cítí být chlapcem. Její blízký vztah s otcem sice neskončil úplně, staví se k ní ale nyní zcela odlišně a je vidět, že to Denyho mrzí.

Změnil si jméno, začal se jinak oblékat. Přátelé ho obdivují

S žádným vyloženě negativním postojem se Deny nesetkal. Přátelé ho naopak za jeho odvahu obdivují. Bere hormony, zmužněl mu hlas i postava, začal se více jako chlapec oblékat. To, že ho přitahují ženy, nás s manželem nijak nezaskočilo, myslím, že tuto informaci dokonce můj muž bere bez sebemenšího problému. Zkrátka se jen nedokáže smířit s tím, že z jeho dcerky začala vyrůstat nová hlava rodiny.

Autor: Redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články