Lada (49): K výročí mi manžel daroval liposukci, dost mě to překvapilo a zaskočilo

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
50339087 s 1
50339087 s 1

S manželem jsme svoji deset let. Vždycky jsem měl o nějaké to kilo navíc a nikdy to mně ani jemu nevadilo. V době se snažím zdravě žít, dokonce sportuji, začali jsme spolu i běhat a chodit do posilovny. Postavu si ale udržuji stále na stejné váze. Nevadí mi to, chci se spíše udržet v kondici, než zhubnout. Jenomže manžel si to asi vyložil jinak.

Ten den mi napsal, ať se trochu zdržím v práci a dorazím až na osmou, že prý pro mě má překvapení k našemu desetiletému výročí od svatby. Byla jsem potěšená, že si vzpomněl. Já měla koupený dárek, ale nějak extrémně slavit jsem to neměla v plánu. Samozřejmě mi ale udělalo velikou radost, že si mě váží a dal si práci s překvapením.

Čekala mě večeře a květina. Dojetím jsem plakala

Když jsem odemkla dveře domu, do nosu mě praštila vůně pečeného masa. Manžel vaří málokdy, ale když už se k tomu překoná, stojí to za to. Na stole byly rozsvícené svíce, ve váze květina. Dokonce si vzal svou nejslušnější košili. Políbil mě, objal a gentlemansky mi přisunul židli. Navíc z reproduktorů tiše hrála písnička, která je pro naše manželství velmi srdcovou záležitostí.

Byla jsem velmi překvapená z toho, jak moc se snaží. Když mi servíroval pečené kuře, krokety a úhledně nakrájenou zeleninu, dojetím mi ukápla i slza. Řekl mi, ať se v klidu najím, že pro mě má i další překvapení. Smála jsem se, že o ruku mě už požádat nemůže. Vůbec jsem netušila, čím se mě chystá zaskočit.

Zdroj: 123RF.COM

Daroval mi poukázku na liposukci. Prý když se tak snažím, jistě to ocením

Když jsem četla malý papírek, byla jsem zaskočena a nevěděla, co říci. Manžel mi totiž za poměrně dost peněz objednal liposukci. Ujistil mě, že jemu se líbím taková, jaká jsem. Kdyby se mi dárek nelíbil, může ho prý vrátit a peníze dostane zpět. Nechce vlastně, abych hubla, ale měl pocit, že se o to snažím a příliš mi to nejde. Abych se netrápila s cvičením, je prý tohle snadnější verze.

Pochopila jsem, jak to myslel, ale požádala jsem ho, aby poukaz vrátil. Vysvětlila jsem mu, že se nesnažím zhubnout, ale spíše udržet v kondici. Byl zklamaný, že mi jeho dárek neudělal radost. Tak jsem mu řekla, že mě jeho slova skutečně potěšila. Konec konců dárek myslel dobře a sám řekl, že by na mně nic neměnil. Miluje mě takovou, jaká jsem. Já jeho miluji, i když občas nad jeho nápady kroutím hlavou. I tak jsem si ale večer náramně užila a jsem ráda, že mám toho nejúžasnějšího manžela na světě.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články