Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Kristýna (46): Každý den se u souseda střídají ženy. Vykládá jim karty a čte budoucnost z dlaně

od Adéla Vocetková
Zdroj: 123RF.COM

Kristýna se přistěhovala do nového bytu teprve nedávno. Hned první den se potkala se sousedem z protějšího bytu. Připadal jí jako milý čtyřicátník a byla ráda, že má za souseda tak sympatického muže. Jenže hned první týden si všimla, že se u něho během dne vystřídají i tři nebo čtyři ženy.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„První, co člověka v takovém případě napadne, je samozřejmě to, že je ten chlapík pěkný proutník. Jenomže po třech dnech se mi zdálo, že je žen opravdu nějak moc a že to celé bude úplně jinak, než si myslela,“ přiznává se čtenářka.

Brzy jsem se od sousedek doslechla, jaké je jeho povolání

Kristýna si v domě brzy našla kamarádky, se kterými se běžně potkávala na chodbě.

„I se sousedem jsem se párkrát pozdravila, ale nikdy jsem se ho na jeho soukromí neptala. Ale se ženami v domě jsem se často zapovídala ve výtahu, a nakonec k jedné sousedce z patra pod námi přijala pozvání na kávu.“

Právě při té příležitosti se Kristýna dozvěděla, čím se soused živí.

„Když jsem zmínila, že k němu chodí skoro každý den několik žen, sousedka mi řekla, že se tomu nediví. Nejdřív si prý myslela to samé co já. Pak se ale doslechla, že je soused věštec,“ říká Kristýna.

„Myslela jsem, že si ze mě sousedka dělá legraci. Ale ona mi vysvětlila, že se můj soused skutečně živí tím, že vykládá lidem karty a čte jim budoucnost z dlaně. A prý má poměrně úspěch. Sama za ním prý nikdy nebyla, ale odkázala mě hned na kamarádku z vedlejšího vchodu, která se prý dozvěděla zajímavé informace.“

Setkání s paní R. mi potvrdilo, že to není vtip

Shodou okolností Kristýna potkala paní R., sousedku, o které mluvila její kamarádka, hned druhý den. „Dala jsem se s ní do řeči a ona mi potvrdila, že u mého souseda skutečně byla. Prý se chtěla přesvědčit o jeho dovednostech. A byla mile překvapená.“

Paní R. prozradila Kristýně, že jí soused v kartách ukázal nebezpečí a zradu. O týden později prý zjistila, že ji manžel podvádí. Mohla to být sice náhoda, ale ona to vyprávěla podle Kristýny tak přesvědčivě, že tomu uvěřila.

„Ještě ten den jsem se podívala na internet a vyhledala si sousedovy služby. Jeho webové stránky mě zaujaly. Bylo na nich i několik fotek z jeho bytu. Nedokázala jsem v tu chvíli uvěřit, že tak opravdu žije,“ přiznává.

Podle Kristýny je soused navenek opravdu milý, pohledný a sympatický muž, obléká se podle poslední módy, není na něm poznat, že by se pracovně věnoval věštění. Ale podle všeho mu práce vynáší a také ho baví.

„Dokonce přemýšlím, že bych jeho služby využila. Není to tak, že bych věštce potřebovala, ale říkám si, že když ho mám vedle sebe v domě, možná by nebylo od věci to vyzkoušet. Uvidíme, jestli se k tomu odhodlám…“

Autor: Šárka Cvrkalová

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Související články