Klára (39): Udělala jsem finančního otroka z muže, se kterým jsem se nikdy nesetkala

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zena
zena

Když jsem se dostala do finanční problémů, vyzkoušela jsem snad všechno. Brala jsem si jednu půjčku za druhou, snažila se nahánět bohaté muže a přišla jsem kvůli neustálému škemrání o spoustu přátel. Až mi jedna kamarádka prozradila tajemství finančního otrokářství přes internet.

Ze začátku jsem tomu nevěřila. Existují prý muži, kteří rádi pošlou ženě peníze jen proto, aby jim ona mohla posílat část zpět. To podle jeho chování, nebo vlastního úsudku. Muži z různých zemí tak prý vyhledávají dominantní ženy, se kterými se pomocí této aktivity mohou seznámit. Některým ale dělá dobře jenom to, že někdo jiný kontroluje jejich život.

Založila jsem si účet na sociální síti

Zdroj: undrey/123RF.COM

Kamarádka mi poradila, co mám dělat. Já se rozhodla, že to zkusím, protože už jsem neměla co ztratit. Dala jsem si pozor, aby vše bylo anonymní, abych snad neposkytla nějakou informaci, která by mě mohla dostat do problémů. Dokonce jsem si založila nový bankovní účet speciálně pro tyto účely.

Překvapilo mě, kolik lidí má o služby zájem. Dozvěděla jsem se o plánech a životních situacích spousty žen. Některé prosily o pomoc, jiné narovinu napsaly, že potřebují novou kabelku, protože jejich kamarádka si koupila dražší a ony teď vypadají hloupě. Brzy jsem pochopila, že muži chtějí někoho, kdo je bude ovládat. Rozhodla jsem se lhát. Kdybych psala o své zoufalé situaci, nikoho bych pravděpodobně nezaujala. Proto jsem ze sebe udělala manželku bohatého muže, který jí kupuje jen ty nejdražší věci, ale jí to nestačí.

Napsal mi muž ze Švédska. Posílá mi celou svou výplatu

Zdroj: Michael Simons/123RF.COM

Na můj inzerát se ozvalo několik mužů, ale jen jednu nabídku jsem mohla brát vážně. Napsal mi muž, který prý žije ve Švédsku. Alespoň to tvrdí. Nejdříve jsem mu nevěřila, když psal, že mi bude posílat celou svou výplatu. Ale když přišlo prvních čtyřicet tisíc, došlo mi, že to je moje cesta. Naše domluva zní, že mu budu posílat každý týden část jeho výplaty dle svého uvážení. Denně si budeme psát a já ho za jeho chování odměním, či potrestám.

Z jeho peněz si vždy deset tisíc nechám a zbylých třicet mu mohu vyplatit, pokud budu chtít. Už je mým otrokem zhruba půl roku. Vždy mu většinu peněz pošlu zpět, i když někdy si musím hrát na dominantní a nějaké ty peníze mu odepřít. Jsem na tom teď finančně dobře. Vím, že on hraje tuto hru právě proto, že potřebuje, aby ho někdo kontroloval. A mně se ten pocit nakonec docela zamlouvá.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články