Klára (38): Manžel mě na svatbě ztrapnil neskutečným způsobem. Takovou ostudu byste nepřežili ani vy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena zamracena
Zdroj: Shutterstock

Klára má nejen před rodinou z ostudy kabát. Její manžel se rozhodl prát špinavé prádlo na opravdu nevhodném místě. Pod vlivem alkoholu, který mu dodal odvahu, svoji ženu ztrapnil na svatbě její mladší sestry.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Nemohl si vybrat horší okamžik. Přestože už byla pokročilá hodina, na svatbě bylo stále dost lidí na to, abych se před nimi cítila neskutečně poníženě.

Nikdy neuměl držet jazyk za zuby

Klářin manžel je ten typ člověka, co na srdci, to na jazyku. Dle jejího popisu nikdy neuměl držet jazyk za zuby a vždycky si uměl říct svoje.

„Nedej bože, když měl něco v krvi,“ zoufá si Klára. „Tehdy si opravdu neviděl do pusy a byl schopen řešit a mluvit naprosto o čemkoli.“

Právě tahle stinná vlastnost jejího muže v kombinaci s alkoholem, kterého na svatbě nevypil zrovna málo, se Kláře stala osudnou.

Snažila jsem se ho uklidnit

„Moje sestra se vdávala, byla to opravdu krásná svatba,“ pokračuje Klára. „Bylo už kvečeru, ale přesto kolem spousta lidí. Dobře jsme se bavili,“ dodává.

Mezitím nervózně sledovala svého muže, jak do sebe klopí jedno pivo za druhým. Nelíbilo se jí to, protože věděla, jak reaguje, když je opilý.

„Najednou ho slyším, jak někde něco hlasitě huláká,“ píše Klára a dodává, že v ten okamžik věděla, že je zle. „Přispěchala jsem k němu a snažila se ho uklidnit. Nestála jsem o nějaký trapas.“

Začal vytahovat naše problémy

Klářina snaha manžela uklidnit a umlčet bohužel dopadla úplně opačně, než jak si přála. Stalo se něco, čemu se chtěla vyvarovat.

„Manžela se dotklo, že se ho snažím umlčet, a začal na mě křičet,“ popisuje Klára okamžik, kdy to všechno začalo. „Měl chuť se hádat, já se stále snažila ho uklidnit. To už se pozornost strhla naším směrem.“

Klára napsala, že její manžel začal vytahovat věci, které neměly slyšet cizí uši. Když začal mluvit o tom, že s ním Klára nespí, začala se cítit trapně.

Ztrapnil mě přede všemi

„Nedbal na má slova ani prosby,“ pokračuje Klára. „Místo toho zplna hrdla burácel, že jsem jako manželka neschopná,“ píše.

Všichni se dívali na Kláru, která cítila, jak rudne v obličeji. Tohle jsou věci, které se před cizími lidmi neřeší.

„Celá ta šílená komedie skončila tím, že mi manžel řekl, že se chce rozvést. Jako manželka prý nestojím za nic a takovou ženskou prý vedle sebe nepotřebuje,“ popisuje Klára.

Poté se konečně podařilo jejího muže umlčet, když se ho ujal Klářin švagr s kamarádem. Přesto Klára utekla s pláčem, cítila se hrozně poníženě. Zároveň ji mrzelo, že její manžel zkazil svatbu její sestry. Na ten den nevzpomíná s úsměvem.

Autor: Nikol Kolomazníková


Související články