Klára (37): To, co jsem našla u přítele v telefonu, mě strašně vyděsilo

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena 57
zena 57

Klára žije s Davidem už tři roky. Nikdy ji nenapadlo, že jeho mobilní telefon skrývá taková tajemství. Před několika dny si potřebovala zavolat a on jí ochotně půjčil svůj mobil. Když si potom prohlížela soubory, které má její přítel uložené, objevila složku s mnoha mladými ženami ve spodním prádle. Od té doby přemýšlí, jak se Davida zeptat, co to má všechno znamenat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Možná jsem jenom paranoidní a celá ta věc má nějaké logické vysvětlení. Jediné, co mě ale napadá, je to, že má David nějakou zvláštní úchylku,“ píše nám v e-mailu Klára. „Bojím se, že když se zeptám nevhodně, něco tím mezi námi pokazím,“ přiznává.

Svěřila jsem se kamarádce. Podle ní je to celé komické

Když Klára fotografie objevila, bylo jí jasné, že se jedná o ženy z internetu. Na některých fotkách bylo dokonce i logo stránek, odkud byly staženy. „Ve složce bylo víc než padesát různých holek ve spodním prádle, některé v poměrně vyzývavých polohách. Telefon jsem Davidovi vrátila a dělala jsem, že o ničem nevím. Jemu asi ani nedošlo, že bych na fotky mohla narazit,“ pokračuje čtenářka v příběhu.

Bylo jí trapné mluvit o celé záležitosti s ním, a tak se svěřila své nejlepší kamarádce. „Hanka se nejdřív smála, když ale viděla, jak vážně situaci beru, začala mě uklidňovat. David má zkrátka rád holky, a tak si jich pár stáhl na mobil, podle ní na tom není nic divného. Já si ale myslím, že to úplně normální není.“

Žárlím na holky z internetu. Nevím, jak o tom s Davidem mluvit

I když kamarádka Kláru trochu uklidnila, její myšlenky se k tématu čas od času přesto vrátí. „Pokud Davidovi nestačím já, měl by mi to říci. Ne si místo toho stahovat holky z internetu do mobilu. Já bych třeba se sebou něco udělala. Takto akorát žárlím a nevím, jak mám Davidovi vysvětlit, co se děje. Je mi hloupé s ním o tom mluvit, protože mezi námi nechci něco pokazit,“ svěřuje se Klára.

David se jí poslední dobou několikrát ptal, co se děje. Poznal na ní, že je zamlklá, vyhýbá se fyzickému kontaktu s ním, že něco není v pořádku. Ona ale vždy tvrdí, že je unavená, že je všechno dobré. „Lžu sobě i jemu. Možná by stačilo se zkrátka zeptat. Možná by se to všechno vyřešilo jednou pro vždy. Ale já nevím, jak mám o tom celém mluvit, aby neměl pocit, že ho z něčeho obviňuji,“ končí příběh Klára.

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články