Karolína (40): Manžel mi nabídl, ať se s ním vysprchuji. Kdybyste viděli to, co já, okamžitě by vás přešla chuť na cokoliv

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena stredniho veku
Zdroj: Shutterstock

Rozvázal mi kuchyňskou zástěru a sladkými slovíčky mě lanařil do společné sprchy. Už dlouho jsme neměli čas jen sami pro sebe a jen ta představa mě vzrušila!

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Děti byly na hlídání u babičky a manžel pro nás vymyslel zajímavý program. Navrhl mi, že si dáme společnou sprchu. Vnímala jsem to jako předehru k něčemu ještě vášnivějšímu.

Měl narážky celé odpoledne

Nestává se tak často, abychom s manželem měli čas jen sami na sebe. Od té doby, co máme děti, je toho času jen pro nás dva opravdu poskrovnu.

Toho odpoledne jsem dala děti k babičce. Slíbila jim výlet do zoo a já byla ráda, že konečně doma zase trochu poklidím a navařím na další den.

Zatímco já po bytě běhala s vysavačem a poté stála u sporáku, manžel ležel na gauči a sledoval fotbal v televizi. Celé odpoledne měl ale narážky, kterými mi naznačoval, že bych se na to gruntování měla vykašlat.

Šeptal mi do ucha a mě to navnadilo

Najednou mi stál za zády, rukama mě hladil po bocích a do ucha mi šeptal lechtivé poznámky. Jeho slova mě navnadila.

Představa společné sprchy a klidně něčeho dalšího se mi zamlouvala stále více. Nakonec jsem se nechala přemluvit a oba dva jsme se přesunuli do koupelny.

Horká voda a vzrušený dech

Stáli jsme nazí pod proudem horké vody. Kapičky dopadaly na naše těla a vzájemná blízkost toho druhého byla sama o sobě dost vzrušující!

Schylovalo se k něčemu ještě pikantnějšímu. Cítila jsem na svém krku manželův vzrušený dech. I mým tělem krev proudila daleko rychleji.

Najednou ze mě manžel sundal ruce a já viděla, jak dělá něco nechutného. Přísahám, že pokud byste to viděli i vy, okamžitě by vás přešla chuť.

Prý z toho dělám vědu

Jestli jsem byla před malým okamžikem vzrušená a svolná prakticky k čemukoli, po tom, co manžel udělal tu nechutnou věc, mě veškerý chtíč opustil.

Zatvářila jsem se znechuceně a hned vylézala ze sprchy. Manžel nechápal, co se stalo, dokonce to vypadalo, že se zlobí, že chci naši chvíli přerušit.

Když jsem mu řekla, že je prase, urazil se. Prý z toho dělám vědu, podle něj to dělá úplně každý. To si ale nemyslím. Kdo proboha smrká do vody?

Z příjemného večera nebylo nic

Měli jsme využít volné chvíle a strávit ji něčím příjemným, když už děti po dlouhé době nebyly doma a my měli čas jen na sebe.

Místo toho strávil manžel celý večer u televize. Díval se na mě pohledem, že je to moje vina, že jsem hysterka a zbytečně přeháním.

Já zalezla do ložnice, kde jsem si četla. Nikdo se mi ale nemůže divit, že jsem se po té nechutnosti nechtěla s manželem milovat. Fuj!

Autor: Natálie Kabourková


Související články