Kamila (34): Jsme dvojčata, když se vyměníme, nikdo to nepozná. Poslala jsem sestru na své rande

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
40629231 s
40629231 s

S mou sestrou jsme pro okolí téměř k nerozeznání. Naše povahy se ale velice liší. Zatímco Eva je společenská, sebevědomá a odvážná, já se spíše držím stranou a snažím se nevyčnívat. Když mě minulý týden na rande pozval Martin, o kterého jsem dlouho usilovala, dostala jsem takový strach, že jsem poprosila setru, aby šla místo mě.

Martin se hned po schůzce ozval. Tvrdil, že setkání bylo báječné a rád by si znovu vyrazil. Já se teď bojím, aby nepoznal, jakou hru jsme na něj hrály.

Chtěl mě konečně poznat, já se ale příliš bála

Dlouho jsme si s Martinem jen dopisovali přes sociální sítě a já byla spokojená, protože v tu chvíli mohla jít nervozita stranou. Když jsem schovaná za klávesnicí, dokážu být i celkem zábavná. Zlom nastal tehdy, když se mi Martin svěřil se svou touhou poznat mě osobně. Najednou se mi udělalo nevolno. Věděla jsem, že nebudu schopná reagovat na jeho vtipy a otázky. Bála jsem se, tak jsem co nejrychleji kontaktovala sestru.

Díky tomu, že jsme dvojčata, měníme své role celkem často. Například mi chodí vyzvedávat balíčky na poštu s mou občankou nebo si děláme srandu z našich přátel, kteří pak bývají dost zmatení. Aby šla na rande s mým novým objevem, jsem jí přemlouvala dlouho. Říkala, že se jí to nelíbí a mému plánu moc nedůvěřovala. Nakonec jsem jí zlomila.

Zdroj: 123RF.COM

Překvapilo mě, jak si rozuměli

Nakonec mi bylo trochu líto, když sestra ze schůzky přišla s úsměvem na tváři. Došlo mi totiž, že Martin by se mohl v klidu zamilovat i do někoho jiného, než jsem já a vůbec by mu to nevadilo. Celou noc jsem se převracela a přemýšlela nad jejich setkáním. Nevěděla jsem, o čem se bavili, jak daleko jejich rande zašlo a ani jestli Martin nezačal něco tušit. Chvíli po schůzce se mi Martin ozval se zprávou, která mluvila o příjemných chvilkách, které jsme spolu měli strávit. Chtěl mi nabídnout další rande, ale já akorát propadla panice. Bylo to ještě horší než na začátku. Celý vztah jsem si zkazila už na začátku, protože jsem nevěděla, jak na mě zareaguje.

Musím s pravdou ven

Do Martina jsem se opravdu zamilovala, a proto jsem potřebovala celý problém co nejrychleji vyřešit. Bála jsem se, že by tuto informaci přes chat nebo SMS zprávy nemusel pochopit a hlavně mi vše odpustit. Proto jsem se rozhodla, že na společné rande skutečně vyrazíme spolu. Tentokrát půjdu sama za sebe a až bude vhodná chvíle, celou situaci mu objasním. Pořád mi ale vrtá v hlavě skutečnost, že se s mou sestrou náramně bavil. Co když teď nebude mít o její nudnější variantu zájem?

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články