Kamil (31): Měl jsem vztah se studentkou. Když jsem to chtěl ukončit, vytáhla na mě eso z rukávu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
muz 5
muz 5

Ačkoli moc dobře věděl, že se to nedělá, ba dokonce, že se to ani nesmí, začal si učitel angličtiny poměr se svojí studentkou. Kamil si uvědomoval, že to, do čeho se pouští, by se dalo přirovnat k chůzi na velmi tenkém ledě. Pohledné studentce Monice ale nakonec nedokázal odolat.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Kamil už čtvrtým rokem vyučuje na vysoké škole. Být učitelem byl jeho sen již od dětství. Proto se sám na sebe zlobil, když kariéru ohrozil tím, že si začal románek s jednou ze svých studentek.

Nadbíhala mi. Nešlo si jí nevšimnout

Učil jsem mnoho studentek, ale žádná mi nenadbíhala tolik, jako právě Monika. Začala to krátce po začátku školního roku. Monika nastoupila do prvního ročníku a už na první hodině po mně házela očkem. Jsem na pozornost studentek zvyklý – vzhledem k tomu, že na škole patřím mezi nejmladší profesory. Nicméně vždy jsem se držel zásady, že co je v domě, není pro mě, proto jsem pozornosti studentek odolával. U Moniky to ale bylo jiné. Ta se očividně snažila, abych si jí všimnul. Nešlo ji přehlédnout.

U mě v kabinetu byla pečená vařená

Snažil jsem se Monice nedat nijak najevo, že je mi její pozornost příjemná, ačkoli byla. Ona však našla způsob, jak se ke mně dostat ještě blíže. Chodila za mnou do kabinetu takřka každý den. Vždy si našla důvod, něco chtěla konzultovat, něčemu nerozuměla, potřebovala poradit. Bylo mi jasné, o co jí jde, přesto jsem si dával pozor, abych neudělal něco, čím bych jí naznačil, že o ni mám zájem. Nebudu ale lhát, Monika byla krásná dívka, nebýt její učitel, dopadlo by to jinak.

Uklouzl jsem a už jsem se vezl

Moničina snaha nakonec dospěla do svého cíle. Jednoho dne jsem se neudržel a Moniku políbil. Co se dělo pak, to nemusím popisovat. Nechal jsem se zlákat a začal si tajný románek se svojí studentkou. Oba dva jsme věděli, že je to špatné a co nám hrozí, pokud to vyjde najevo. Bylo v zájmu nás obou, aby náš vztah zůstal v tajnosti.

Vztah s Monikou jsem udržoval tři měsíce. Pak mě dohnalo černé svědomí, a především strach, že pokud to praskne, přijdu o práci a jako učitel už si ani neškrtnu. Proto jsem to chtěl ukončit.

Monika na mě vytáhla svoje eso. Byl jsem v pasti

Pozval jsem Moniku do kabinetu a tam jí řekl, že s tím musíme přestat. Nejdříve se tvářila naštvaně, pak ale z kapsy vylovila svůj mobil a ukázala mi video, které natočila, aniž bych o tom věděl. Byla do mě zamilovaná a vztah rozhodně ukončit nechtěla. A já ani nemohl, protože mi vyhrožovala, že video zveřejní. Byl jsem v pasti.

Po měsíci strachu, že udělám něco, co Moniku naštve, a ona video ukáže, jsem se přiznal vedení a ze školy odešel. Naštěstí byla ředitelka školy natolik ochotná, že o mém přestupku nikde nic nehlásila, proto jsem nepřišel o možnost pracovat jako učitel. Moniku donutila video smazat. Tu chybu si budu pamatovat a už nikdy v životě nic podobného neudělám.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články