Julie (50): Mám mlčet, nebo podrazit vlastního syna? Do mého domu si vodí milenku!

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zena 50 2
zena 50 2

Každá máma tzv. brání svoje kuře. Pokud jde o děti, jsou milující matky schopné čehokoliv. Dokonce i lhát vlastní snaše a svému synovi poskytovat zázemí pro tajné schůzky s milenkou. Přečtěte si příběh paní Julie, která v tuto chvíli stojí před důležitým rozhodnutím.

Osud mi dopřál pouze jediného syna

„Vždycky jsem si přála mít velkou a početnou rodinu,“ vypráví paní Julie, a tím začíná její příběh, který vás v mnohém překvapí. „Osud mi ale nepřál, proto mi do života poslal pouze jedno jediné dítě – mého syna Patrika. Ten se stal nejdůležitější osobou v mém životě. Když jsem ho jako malé miminko poprvé držela v náručí, zařekla jsem se, že pro něho v životě udělám cokoliv.“

Paní Julie si jako každá milující máma přála pro svého syna jen to nejlepší. Jelikož byl její syn jediným dítětem, celý život mu ochotně vyšlapávala cestičku a věřila, že jedná v jeho nejlepším zájmu.

Zdroj: 123RF.COM

Pro syna bych udělala cokoliv

Paní Julie byla pro svého syna ochotná udělat cokoliv, proto přimhouřila oči, když se dozvěděla o jeho nemanželském poměru. Ačkoli s jeho tajným vztahem s mladou milenkou ani trochu nesouhlasila, nabídla mu zázemí pro jejich schůzky.

„Na jednu stranu jsem věděla, že dělám obrovskou chybu. Vůči mojí snaše to nebylo ani trochu fér,“ říká paní Julie a oči se jí zalesknou slzami. „Moje snacha na mě vždycky byla hodná a chovala se uctivě, tohle si ani v nejmenším nezasloužila.“ I když paní Julie věděla, že je to vůči její snaše nefér, přesto synovi nedokázala zabránit v jeho románku.

Zdroj: 123RF.COM

Už se na to nemohu déle dívat

„Pro svého syna bych udělala úplně všechno, proto jsem před více než rokem souhlasila s tím, že se může s milenkou scházet u mě doma, kde stále měl svůj pokoj. Souhlasila jsem s tím, ale na druhou stranu jsem věděla, že pokud bych se proti synovi postavila, mohlo by to mít negativní dopad na náš vztah,“ vysvětluje paní Julie a zároveň dodává, že ani v nejmenším nechtěla riskovat, že by se k ní syn otočil zády.

„Už je to více než rok, co můj syn svoji ženu podvádí. Ta se mezitím doma stará o jejich dvě děti, moje nádherná vnoučátka, která mi v životě dělají jen samou radost. O to více mě ubíjí vědomí, že své ženě syn takto ošklivě ubližuje a že já to celé kryji,“ pokračuje Julie.

Nevím, co mám dělat

V současné chvíli paní Julie stojí před velmi těžkým rozhodnutím. Má i nadále krýt nevěrného syna, který svou aférkou s mladou milenkou postupně ničí rodinu, nebo má své jediné dítě podrazit a riskovat, že tím zničí jejich vztah?

„Abych se přiznala, momentálně vůbec nevím, co mám dělat,“ povzdechne si Julie a schová hlavu do dlaní. „Každý den nad tím přemýšlím a stále váhám, které rozhodnutí bude to nejlepší. Snacha si tohle chování od mého syna v žádném případě nezaslouží, na druhou stranu si ale říkám, zdali odhalení pravdy opravdu stojí za to, aby mě dítě zavrhlo,“ uzavírá paní Julie.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články