Julie (33): Ukážu ti cestu rájem, řekl. Místo toho na mě vytáhl něco, co by donutilo k rychlému úprku i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena sympaticka
Zdroj: Shutterstock

Večer s kamarádkou v baru se nakonec začal vyvíjet úplně jinak, než si Julie zpočátku představovala. Místo toho, aby se po pár drincích odebrala domů, rozhodla se odejít s pohledným Patrikem.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Helena mi dala požehnání. I ona dobře věděla, že jsem chlapa neměla v posteli už věčnost a přála mi parádně žhavou noc. Patrikův tajemný pohled totiž sliboval ledasco!

Byl to typický hezounek

Patrik byl na první pohled takový ten typický hezounek. Každá by po něm slintala a já se divila, že se v tom baru zadíval zrovna na mě.

Lichotila mi jeho pozornost i náznaky, že by si ke mně rád dovolil něco více, pokud bych souhlasila. A ano, bože! Já bych souhlasila úplně se vším!

Po rozchodu s bývalým partnerem jsem nikoho neměla. A v klíně už jsem nutně potřebovala pozornost někoho dalšího – samotnou mě to přestávalo bavit a prostě to nebylo ono!

Chtěl mi ukázat cestu rájem

Pochopila jsem, že nás dělí určitý věkový rozdíl. Neptala jsem se ho na věk, ale předpokládala jsem, že mu může být kolem pětadvaceti?

O to více mě vzrušovala představa, že strávím fantastickou noc s krásným mladíkem. Potřebovala jsem mužskou pozornost jako sůl!

Celou cestu taxíkem k němu domů mi sliboval, že mi ukáže cestu rájem. Jeho pohled hovořil za vše a já už si představovala, co všechno s ním tu noc zažiju.

To myslíš vážně?!

Jen co se za námi zavřely dveře jeho bytu, Patrik mě začal líbat a postupně jsme tomu druhému pomáhali dostat se z oblečení.

Už jsme byli v ložnici, kde jsme se uložili do postele, stále zaklesnutí jeden do druhého v objetí polibků a vzrušujících doteků.

Patrik stále opakoval, že s ním zažiju něco, co jsem ještě nikdy nezažila. Že budu nadšená! A pak to na mě vytáhl.

Zalapala jsem po dechu. Když mě začal poučovat, co s tím mám dělat a jak, nevěřila jsem, že se to vážně děje.

Utekla jsem polonahá!

I když jsem byla v tom okamžiku jen ve spodním prádle, nebránilo mi to v tom, abych rychle posbírala své věci a doslova utekla z jeho ložnice i z jeho bytu.

V sexu se nebráním skoro ničemu, zkusila jsem toho hodně. Ale aby na mě vytáhl připínací penis a poučoval mě, jak ho mám na něho použít, jak hluboko ho mám zasunout a jaké mám držet tempo? To bylo moc i na mě!

Patrika jsem od té chvíle v baru nepotkala a jsem za to ráda. Nevím, jestli by opětovné shledání bylo trapnější pro mě nebo pro něj.

Autor: Nikol Kolomazníková


Související články