Judita (39): Manžel si mě kupoval drahými dárky. Já mu odpouštěla jeho časté nevěry

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zena 10
zena 10

Okolí o mě říkalo, že jsem si Michala vzala kvůli penězům. Označovali mě za zlatokopku. Já ale věděla, že s penězi to nemělo nic společného. Ano, Michal byl sice hodně při penězích, ale já si ho brala z lásky. Jen málokdo mi to ale věřil.

Vydržoval si mě

Nebudu tvrdit, že mě Michal nerozmazloval. To bych totiž lhala. Od začátku našeho vztahu se ke mně choval jako k princezně a já si jeho pozornost náležitě užívala. Takhle by se ale zachovala snad úplně každá ženská, vždyť se přece všechny chceme cítit jako princezny, které jejich princové zahrnují dárečky a pozornostmi. Michal věděl, jak a čím mi udělat radost – výlety, víkendové pobyty, večeře v luxusních podnicích. Toho všeho jsem měla dostatek.

Brzy ale přišly řeči o tom, že si mě vydržuje. Možná to tak zvenčí vypadalo, jen já s Michalem jsme věděli, jak to skutečně cítíme. Peníze hrály roli, ale moje láska k němu byla skutečná.

Podvedl mě dva týdny po svatbě

Vztah s Michalem nabral na rychlých obrátkách. O ruku mě požádal tři měsíce po seznámení, když jsme spolu snídali v hotelu s výhledem na Eiffelovu věž. Nemohla jsem odmítnout! Svatba byla velkolepá a konala se o dva měsíce později. Sice jsem ji nezařizovala podle sebe, protože Michal najal profesionální agenturu, ale byla to svatba jako z pohádky. A já překypovala štěstím!

Dva týdny po svatbě jsem ale přišla na Michalovu nevěru. Chtěla jsem svého manžela překvapit v práci, kde jsem ho našla v kanceláři společně s jeho asistentkou.

Zdroj: 123RF.COM

Přemluvil mě drahým autem

Ještě ten den mi Michal koupil nové auto, které rozhodně nebylo levné. Snažil se mě tak přemluvit, abych ho neopouštěla. Byla to chyba, říkal. Co ale neřekl, bylo, že už to neudělá. Což také potvrdil, asi tři měsíce poté, co jsem ho načapala znovu. S jinou ženou, opět v jeho kanceláři. I tentokrát se můj bohatý manžel vytasil s drahým dárkem – diamantovým náhrdelníkem, se kterým mě opět umlčel. Zůstala jsem s ním i přes vědomí, že to určitě udělá znovu.

Zdroj: 123RF.COM

Roky si mě kupoval

Manžel se projevil jako notorický nevěrník. Ačkoli se mnou mu po intimní stránce nic nechybělo, nemohl si pomoci. Dlouhé roky našeho manželství mě proto opakovaně a často podváděl. O některých nevěrách jsem nevěděla a za ty, na které jsem mu přišla, mi kupoval drahé dárky, kterými mě zahrnoval jen proto, abych ho neopustila. A já se nechala opít šperky, luxusním oblečením i dovolenými v exotických rájích.

Letos je to deset let od svatby. Ani kdybych chtěla, nedokázala bych spočítat, kolikrát jsem dostala dárek za manželovu nevěru. Na jednu stranu se mi nelíbí, že mě podvádí, uráží mě to a ponižuje. Na stranu druhou jsem si zvykla na život v luxusu a nevím, jestli jsem ochotna se ho vzdát.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články