Jitka: Přítel je agresivní a na veřejnosti mě neustále ztrapňuje

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
vzteklymuz
vzteklymuz

Byla jsem naivní holka, která věřila v pravou lásku. Udělala bych pro svého přítele cokoliv, skutečně jsem ho milovala, ale on tomu nevěřil. Svoji lásku mi prokazoval agresivitou, nadávkami a ponižováním na veřejnosti.

Krásný začátek nového vztahu

Vysoký a sympatický kluk mě pozval na večeři a já na něm mohla oči nechat. On byl mnou naprosto posedlý a neustále si mě prohlížel. Jednoduše řečeno to byl takový ten začátek, jaký by si každý přál. Scházeli jsme se už několik týdnů a já byla spokojená. Všechno klapalo, jak mělo.

Nepříjemná návštěva u rodičů

Jednoho dne mě pozval ke svým rodičům a já poprvé uviděla, jak škaredě se k nim chová. Zvyšuje na ně hlas a celkově neumí mluvit se ženami. Trochu jsem se toho zalekla. Ne nadarmo se říká, že jak se muž chová ke své matce, tak se i jednou bude chovat ke své ženě. Jeho rodiče se o mě nezajímali a nepoložili mi jedinou otázku. Z návštěvy jsem neměla vůbec dobrý pocit.

Jeho agresivní styl se pomalu projevoval

Zdroj: 123RF.COM

Jeho pravá povaha se pomalu ukazovala na světlo a já byla v šoku. Jeho agresivita neměla mezí a já se začala bát, jestli mi neublíží. Jedna z hrozných situací nastala, když jel v autě a někdo zabrzdil nebo ho předjel. Začal řvát jako blázen a vystupoval z auta. Kopal do všeho, co mu přišlo pod nohu. Jednou v obchodě jsme stáli ve frontě a on začal nadávat paní vedle nás, že do něj najela vozíkem a zašpinila mu bíle boty. Vždycky chytal amok a celý zrudnul, až mu vyběhla velká žíla na čele.

Vánoční trhy – romantika nebo stres?

Největší ponížení mi přichystal na vánoční svátky. Měli jsme v plánu nakoupit vánoční dárky a zajít se podívat na místní trhy. Nákupy, romantika, sníh a horký punč. Nádherná představa, realita byla bohužel jiná. Můj přítel jen nadával na to, jak jsou Vánoce komerčním svátkem a že mi nic nekoupí. Já pro něj měla samozřejmě už několik dní dopředu vybrané a nádherně zabalené dárky. Před trhy na mě začal řvát, že dárky nedostanu, protože to stojí moc peněz a on nechce nic vymýšlet. Já se s ním začala dohadovat, že to vypadá, jako by mu na mně nezáleželo. Začal mlátit do zdi nějaké domu a v tu chvíli ke mně přiskočila náhodná kolemjdoucí, jestli jsem v pořádku a nemá zavolat policii. Já v slzách odvětila, že je vše v pořádku.

A jak to s ním dopadlo?

Byl to naprosto nevyrovnaný a vzteklý chlap. Na trhy jsme samozřejmě ani nedošli a na Vánoce mi s donucením koupil knihu a papuče. Nakonec jsem s ním zažívala jen ostudu, stres a hádky. Nemohla jsem s takovým člověkem déle být.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články