Jitka (38): Našla jsem u manžela v telefonu fotky jiné polonahé ženy. Ten tvrdí, že neví, jak se mu tam dostala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena
zena

Minulý týden mě čekal šok, který mě dostal do kolen. Manželovi pípla textová zpráva na telefonu, tak jsem se jako obvykle podívala, kdo mu píše. Nešlo o žádné špehování, protože si zprávy čteme vzájemně úplně běžně. Chtěla jsem ji přečíst, a poté jít za ním do koupelny a vyřídit mu vzkaz. Když jsem zavírala okno v telefonu, zůstala jsem stát jako opařená. Zobrazila se mi v galerii fotka polonahé ženy, kterou jsem ihned poznala.

Věděla jsem, že nejde o náhodnou modelku

Slečna v telefonu nebyla ani zdaleka tak dokonalá, jako nahé dívky z internetových stránek. I když měla obličej částečně zakrytý, ihned jsem ji poznala. Šlo o slečnu Annu, která mému muži pomáhala v kanceláři uklízet a vyplňovat papíry. Byla to mladá studentka, která potřebovala praxi, aby mohla jít ke zkouškám, a můj muž ocenil drobnou pomoc.

Zdroj: 123RF.COM

Věděla jsem, že si vzájemně vyměňují e-maily, oslovují se křestním jménem a tu a tam spolu vyrazí na skleničku. Byla jsem klidná, protože mi přišla příliš mladá. Její nahé fotky v manželově telefonu mě ale ujistily, že jde o mnohem víc, než jsem si původně myslela.

Žárlivost mě donutila jednat

Zdroj: 123RF.COM

Později mě napadlo, že jsem měla situaci tajně sledovat a dělat, že o ničem nevím. Přemohla mě ale žárlivost a já jsem rázným krokem vyrazila do koupelny s mobilním telefonem v ruce. Můj výraz nejspíš mluvil jasně, protože manžel se lekl hned, co jsem přišla do koupelny. V ruce jsem držela rozsvícený mobil a ukazovala mu nahou fotku. Čekala jsem vysvětlení.

Dočkala jsem se ale jen zmateného koktání a rádoby nechápavého výrazu. Už jsem se svým mužem nějaký čas, a proto poznám, když lže. Čekala jsem, co z něj vypadne a propichovala jsem ho pohledem.

Jeho vysvětlení bylo směšné

Po chvíli zmatených pohledů mě začal ujišťovat, že musí jít o omyl. Díval se mi do očí a při tom tvrdil, že tu fotku nikdy neviděl. Přísahal mi, že s Annou nic nemá, ale já mu nevěřila. Jeho slova mě začala rozčilovat a ztrácela jsem trpělivost.

Zuřivě jsem mu máchala s telefonem před obličejem a snažila jsem se z něj vytáhnout alespoň nějaké informace. Když moje mysl trochu vystřízlivěla, dostala jsem nápad. Řekla jsem muži, že by Anně měl napsat, že se jedná o omyl. On se ale nesmyslně zdráhal, a tím se usvědčil. Říkal, že není vhodné jí psát, aby jí druhý den v práci nebylo trapně. Já jsem ale trvala na svém. Nepřemluvila jsem ho a po chvíli jsem to vzdala. Od té doby ho nemůžu vidět. Nevěřím mu a jsem si jistá, že se s Annou zapletl.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články