„Ještě teď tomu úplně nevěřím,“ říká výherce, na kterého v Milionové bouři napršel 1 000 000 Kč

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
stastni duchodci
Zdroj: Shutterstock

Pět garantovaných nových milionářů v každém losování, to je Milionová bouře Sportky. Díky ní během léta vznikne rekordních 200 nových milionářů. Jedním z nich je i senior, který už má svoji výhru v hodnotě 1 000 000 Kč jistou.

Když za námi do Sazky přijel, přivezl si s sebou i velmi dobrou náladu. Jak by také ne: jen poslední detaily, jak si přeje výhru získat, ho dělily od víc než krásné částky, kterou má už nyní na svém účtu.

Nákup na víkend a tiket Sportky k tomu

Starší sympaťák se nám svěřil, že sází už nějakých dvacet let, a to se železnou pravidelností. Nevynechá totiž žádné losování. Pro tiket, který mu zajistil štědrou výhru, si došel do trafiky.

„Byli jsme zrovna se ženou na nákupu potravin na víkend, a když jsme byli hotoví, zastavili jsme se v našem oblíbeném tabáku. Žena si koupila časopisy a televizní program, já si řekl o plný tiket Sportky,“ popisuje detaily, které vedly k největší výhře jeho života.

Nedělní milionář

Víkend rodině poté proběhl v poklidu a v neděli večer přišlo ono osudové losování. „Nejvyšší výhra, která ten den padla, bylo necelých 400 tisíc, v televizi ale říkali, že hned pět sázejících s plným tiketem vyhrálo milion korun, proto jsem si šel ten svůj hned zkontrolovat,“ říká výherce.

Když do počítače zadal vsazená čísla spolu se Šancí, nestačil se divit. V tu chvíli se dozvěděl, že je jedním z pěti šťastlivců i on! „Byl to naprosto neuvěřitelný pocit, to musím říct. Čísla jsem pak zadal ještě několikrát, abych se o tom, že je to pravda, ujistil,“ přiblížil šokové okamžiky těsně po výhře.

O tiket se bál, schoval ho do skříně

Muž se o svoji radost podělil s nejbližší rodinou, ještě předtím si ale tiket pečlivě schoval do skříně. Tam by podle něj zloději ani nikdo jiný nehledal, řekl nám výherce s lišáckým úsměvem.

A jaké jsou teď jeho plány? „Už nějakou dobu se chceme přestěhovat do lepšího bydlení a díky Milionové bouři Sportky se náš sen snad brzy promění ve skutečnost,“ popsal nám před rozloučením senior své plány, jak s výhrou naloží.

Milionová bouře může splnit i vaše sny

Chcete se také přestěhovat do nového bydlení, pořídit si krásné auto nebo se vydat na nezapomenutelnou dovolenou? Díky Sportce a její Milionové bouři jste od splnění svých snů pouhých šest čísel daleko.

Kromě Superjackpotu, který ukrývá desítky a desítky milionů korun, si v každém losování Sportky můžete zahrát i o jednu z pěti garantovaných výher ve výši 1 000 000 Kč. Do losování o něj jsou navíc zařazeny jen plné sázenky včetně Šance, a tak je pravděpodobnost výhry vysoká.

Váš tiket na vás čeká na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce.
Autor: redakce
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články