Jasmína (35): Mám atraktivního muže a bojím se, že mi jej nějaká přebere

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
strach ze ho prebere
strach ze ho prebere

Co ženy na mužích nejvíce oceňují? Můj přítel je velmi atraktivní, má dobrou práci, slušné vychování a miluje zvířata, prostě ideální kandidát pro každou z vás. Kdekoliv spolu procházíme, tak se ženy za ním stále otáčejí. Mám strach, že mi Tomáš uteče s jinou holkou.

Krásný neznámý muž v baru

Seznámili jsme se za docela nepříjemných okolností. Tomáš měl zrovna velkou hádku se svojí přítelkyní a rozešli se. Ten samý večer se šel opít do baru a uviděl tam mne. Byl opilý a vše mi o sobě a jeho ex povyprávěl. Vzal si moje číslo a na druhý den mi zavolal. Přišlo mi to nějak moc brzy a nečekala jsem, že si mě vůbec bude pamatovat. Nechtěla jsem do vztahu s někým, kdo se zrovna dostává z rozchodu.

Je to prostě perfektní chlap

Nicméně i tak mi zavolal a sešli jsme se. Tomáš je vysoký a neuvěřitelně pohledný chlap. Každá se za ním otáčí a já se ani nedivím. Má světle modré oči a tmavé vlasy. Vousy zastřižené a perfektně upravené. Na hlavě má malé kudrlinky, které jsou precizně nagelované a nosí výhradně rifle s bílým tričkem. Jsou mu nádherně vidět svaly a má takový ten nevinný a roztomilý výraz zároveň. Nosí vždy vyleštěné boty a upravené nehty. Už první večer v baru jsem z něj nemohla spustit oči. Já a další stádo slintajících dam.

Ten, který má rád i svoji matku

Zdroj: 123RF.COM

Součet jeho vlastností vás také nadchne. Ke svojí rodině, především své matce se chová s úctou a otevírá jí dveře a nosí květiny. Je moc hodný, ale taky se dokáže ozvat, když je třeba. K ženě se chová jako k princezně, a dokonce umí i vařit! Když jsem Tomáše poznávala, tak mi to přišlo celé nějak moc podezřelé. Je až příliš dokonalý, takový chlap přece neexistuje!

Živí se jako úspěšný architekt

Je to začínající podnikatel a navrhuje interiéry domů, bytů i zahrad. Možná proto, má na vše tak skvělý vkus. Dokonce má doma rezavého kocoura Felixe, a ne jak většina chlapů bojového psa. Čím více Tomáše poznávám, tím více ho miluji. O to mám teď větší strach, že bych o něj mohla přijít.

Stále čekám na útok ze zálohy

Kamkoliv jen jdeme, každá se za ním otočí. Když odběhnu na záchod, už u něj jiná stojí a nutí mu své číslo. Když jdeme společně do fitka, musí se cítit jako exponát v muzeu. Můžeš se dívat, ale nesahat! První mi to lichotilo, nyní mi to drásá nervy. Co když najde hezčí a chytřejší, než jsem já? Přijde mi, že čím jsou muži starší, tím vypadají lépe. U žen je to bohužel naopak. Chlapům bílé vlasy i vrásky sluší. Obávám se toho, že mě vystřídá nějaká mladá dvacítka s velkým poprsím. Být ve vztahu s tak atraktivním mužem je vyčerpávající. Pořád jste ve střehu a čekáte útok od zamilovaných ženských ze všech stran.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články