Jarka (42): Našla jsem u manžela ve skříni ženské prádlo, které není moje. Nevím, co si o tom mám myslet

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
59851545 s
59851545 s

Život s mým manželem je jedno velké překvapení. Jsme spolu už dvacet čtyři let, a stále mě dokáže překvapit svým originálním postojem, názory a mnoha dalším. Co mě však více než znepokojilo, byla skutečnost, že jsem v jeho věcech našla dámské spodní prádlo.

Máme velký dům a oddělené šatny, takže byl můj nález zcela náhodný. Běžně do jeho věcí nechodím, ale tentokrát jsem hledala nějaké pohodlné spodní prádlo pro vnuka, který na zahradě vylezl z bazénu a neměl suché věci. Prohrabávala jsem různé šuplíky, dokud jsem nenašla spodní prádlo. Kromě pánského prádla na mě však z šuplíku vypadlo něco nečekaného. Dámská tanga, krajky, podprsenky a body.

Byla jsem z toho v šoku

Vnuk na mě ze spodního patra volal, že je mu zima, kde jsem s tím spodním prádlem. Já jsem v ruce svírala růžové prádlo velikosti XS a snažila jsem se rozluštit, co se to právě stalo. Nebyl čas se soustředit, protože vnuk už hbitě šlapal schody ke mně nahoru. Urychleně jsem vzala pánské spodní prádlo a jedna tanga jako důkaz a šuplík jsem zavřela. Po chvíli přišel také manžel, ale kvůli přítomnosti vnuka jsem nebyla schopná se ho zeptat. Napadalo mě tolik různých scénářů, od těch klidných, až po nejvíce děsivé.

Zdroj: 123RF.COM

Večer manžel odešel na firemní večírek

Jakmile se za mým mužem zabouchly dveře, začala jsem usilovně přemýšlet. Prádlo nemělo cedulku, tak se nejspíš nejednalo o nové kalhotky, které by snad měl jako dárek. Neodpovídala by také velikost. Vzápětí mě napadlo, jestli manžel neskrývá nějakou úchylku. Představovala jsem si, jak jsem v práci a on se doma prochází v dámském prádle, protože mu to dělá dobře. Takovou myšlenku jsem rychle pustila z hlavy. Když jsem téma napsala do internetového vyhledávače, bylo to ještě horší. Našla jsem totiž e-shopy, které se přímo zaměřovaly na prodej použitého spodního prádla. Pánové je kupovali a předháněli se v tom, kdo dá víc. V tu ránu mě polil pot a byla jsem v šoku. Co když můj manžel tajně provozuje takovou činnost?

Vydala jsem se zpět do jeho šatníku

Najednou jsem se vzpamatovala. Řekla jsem si, že možná jsem si situaci moc přibarvila. Vydala jsem se tedy znovu nahoru do jeho šatny a otevřela šuplík. Připadala jsem si jako naprostý blázen. Všechno spodní prádlo bylo pryč. Kdybych před tím nevyndala jedna tanga, skoro bych si myslela, že se mi vše zdálo. Místo toho mě ale přepadla ještě horší myšlenka. Manžel zmizel s několika druhy spodního prádla a odešel na firemní večírek. V tu chvíli mi bylo vše jasné a já, třímajíc v ruce kalhotky, jsem čekala v křesle, až se vrátí a vše mi vysvětlí.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články