Jarka (38): Sestra mého manžela nám zničila otřesným způsobem svatbu. Z toho, co tam vyváděla, vám vstanou vlasy hrůzou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
smutná žena 10
Zdroj: Shutterstock

Svatba je nejspíš v představách každé ženy tím nejkrásnějším dnem v životě. Stejnou představu měla i Jarka. Brala si skvělého muže, svatbu uspořádali jen v kruhu nejbližší rodiny. Jenomže i v tak malém počtu se může najít někdo, kdo dokáže všechno pokazit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

„Zvali jsme jenom ty, které dobře známe. Rodinu a pár známých,“ vysvětluje Jarka. „Můj manžel pozval rodiče a svou mladší sestru, se kterou jsem se viděla asi dvakrát v životě. Ale nebyla jsem proti, je to přece rodina,“ pokračuje ve vyprávění.

„Zapomněl mi ale říci, že když se jeho sestra opije, nezná hranice vhodného chování. Samozřejmě ho neviním, nemohl čekat, co všechno předvede. Ale ona nám zkazila ten nejhezčí den a ztrapnila nás před všemi hosty.“

Začalo to jenom hloupými vtipy, přítel ji odvedl stranou, aby se dala do kupy

Jen pár hodin po obřadu, kdy byla zábava v nejlepším proudu, si Jarka s manželem všimli, že jeho sestra Renata se chová před hosty divně. Obcházela jednoho za druhým, obtěžovala je svými příběhy a bylo na ní znát, že to s alkoholem přehnala.

„Neustále se všech ptala, zda si půjdou zatančit. Jenže s někým, kdo se motá tak, jako se motala ona, se tančit snad ani nedá,“ píše Jarka. „Měla hloupé vtipy a hosty urážela. Na některých bylo vidět, že je to velmi obtěžuje.“

Jarčin manžel proto svou sestru odvedl na hotelový pokoj, uložil ji do postele a počkal, než usne. Když přišel zpět mezi hosty, všem se omluvil a řekl jim, že jeho sestra usnula.

„Už v té chvíli bylo ale vidět, že je atmosféra mezi ostatními napjatá a že jeho sestra překazila skvělou zábavu. A to ještě nikdo netušil, že za pár minut se hlavní aktor dne vrátí a ztrapní nás ještě více,“ pokračuje Jarka.

Spánek totiž mužova sestra jen předstírala. Když se vrátila, oznámila mu, že jí na to roztomile skočil, že si z něho chtěla vystřelit, a tak dělala, že usnula. Ve skutečnosti ale jen čekala, kdy se bude moci vrátit.

Začala ho obviňovat z věcí, které nikdy neudělal

Jarka vypráví, že její manžel se v tu chvíli pokusil ji opět odvést. Začal jí vyčítat, že kazí zábavu a že na její opilecké vystupování nikdo není zvědav. To se Renaty dotklo a oplatila mu výčitky naplno.

„Začala najednou vykřikovat, že mi byl manžel nevěrný a že by to každý host na svatbě měl vědět. Když se jí ptal, s kým podle ní zahýbal, odpověděla, že neví, ale s někým určitě,“ svěřuje se Jarka.

I když podle ní bylo jasné, že si Renata jen hloupě vymýšlí, aby bratra ztrapnila, někteří hosté začali skutečně věřit jejím slovům. „Nikdo nám to neřekl po svatbě do očí, ale i na mých rodičích je najednou vidět, že se k mému muži chovají jinak.“

Nakonec si musel vzít ženich auto a svou sestru odvézt pryč. Když se po hodině vrátil, zábava byla zase v plném proudu a všichni se snažili dělat, že se nic nestalo.

Ale bohužel je na mnoha lidech, kteří se svatby zúčastnili, znát, že Renatin výstup změnil jejich pohled na Jarku i jejího muže.

„Druhý den si Renata nic nepamatovala. Když jsme jí vyprávěli, co dělala, omlouvala se. Dnes už se s ní bavíme, nechceme v rodině zlou krev. Ale přesto asi nikdy nezapomeneme, co nám tehdy udělala.“

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články