Jana: Na mé kulatiny zůstal v nemocnici. Sehnal za sebe originální dárek

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
vnemocnici
vnemocnici

Můj přítel byl vždycky tak trochu blázen. Adrenalin bylo jeho druhé jméno, miloval jízdu na horském kole a neustále byl samé zranění. Proto mě ani příliš nepřekvapilo, když skončil se zlomeninou žeber v nemocnici. Bohužel mě zamrzelo, že i na moje kulaté narozeniny bude ležet na lůžku.

Žebra mu dali do pořádku, ale bylo nutné, aby zůstal minimálně čtrnáct dní v nemocnici. Nejdřív jsem ho politovala, potom jsem mu vyčítala, že si na tom kole nedal větší pozor. Chodila jsem za ním do nemocnice každý den. Těsně před narozeninami mě ale požádal, abych za ním přišla druhý den až k večeru. Prý má pro mě překvapení, ale musí ho zrealizovat a potřebuje k tomu, abych zůstala doma. Doufala jsem, že nechystá velkou oslavu, nepatřím totiž k těm, kteří své narozeniny touží prožít s miliony přátel.

Čekala jsem doma. Ve tři hodiny jsem se začala chystat do nemocnice

Myslela jsem si, že se něco děje, že překvapení nestihl připravit, nebo že se něco stalo s jeho zdravotním stavem. Neozýval se mi a já se mu nemohla dovolat. Už jsem byla oblečená a šla jsem k botníku pro boty, když zazvonil zvonek. U dveří stál mladík v obleku, prý že ho posílá můj přítel.

Zdroj: 123RF.COM

Pustila jsem ho dál, už jsem tak nějak tušila, co se bude dít. Požádal mě, abych se posadila do křesla a pustil hudbu. Během striptérova vystoupení jsem se musela smát. Celý Ondra, nic lepšího, než sehnat za sebe svlékající se náhradu ho nenapadlo.

Kdekdo by se možná naštval. Já ale Ondru právě za tohle miluji

Vystoupení jsem si užila. Patřím totiž k těm šílencům, kteří si podobných dárků váží. S Ondrou jsem vlastně částečně kvůli jeho smyslu pro humor. Navíc byl striptér decentní a zůstal ve spodním prádle. Dali jsme si spolu skleničku a pobavili se o tom, jak je můj kluk šílený. Musím uznat, že jsem si dárek velmi užila.

Když jsem ten večer zašla za Ondrou do nemocnice, schovával si hlavu pod peřinou a na oko předstíral, že se mě bojí. Byl rád, že se mi jeho dárek líbil. Nic jiného prý ani nečekal. Je to šílené, ale náš vztah se takovými kontroverzními situacemi jenom posiluje. Ondru i jeho nápady opravdu miluji. Je mi líto, že nemohl být na mé kulatiny se mnou, ale svým dárkem vynahradil všechny zranění, kvůli kterým kdy v nemocnici odpočíval.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články