Lucie (41): Manžel mě poslal do fitka, já jsem se tam zamilovala do trenéra a přemýšlím, že opustím rodinu

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
86582111 s
86582111 s

Po porodu se moje tělo úplně změnilo. Hormony udělaly své a já jsem najednou přibrala dvacet kilo. Věděla jsem, že se manželovi líbí hubené dívky, a tak mě váha stále trápila. Moje obavy se naplnily a jednoho dne mě můj muž poslal do fitness centra, kde jsem poznala trenéra.

Jelikož jsem nevěděla, jak všechny stroje fungují, rozhodla jsem se zpočátku pro trenéra Tadeáše. Teď to vidím jako osudovou chybu, protože jsem se do něj bezhlavě zamilovala. Do fitka teď chodím plná energie a těším se, kdy ho zase uvidím.

Okouzlil mě hned první den

Jakmile jsem ho spatřila ve dveřích, podlomila se mi kolena. Nebyl tak vysoký, ale zaujala mě jeho široká ramena. Na první pohled bylo jasné, že v posilovně tráví mnoho času. Ohromil mě také jeho zvláštní, elegantní styl chůze. Když jsme se měli seznámit, skoro jsem nemohla promluvit. Dívala jsem se na jeho tvář z blízka a všímala jsem si všech drobností. Vlnité tmavé vlasy rámovaly jeho symetrický obličej, a můj pohled nakonec spočinul jen na oslnivém úsměvu. Byl veselý, usměvavý a plný energie. Když jsem si stoupla na váhu, čekala jsem v jeho očích zděšení. On se však mile pousmál a řekl mi, že máme spoustu práce.

Cvičení se stalo mým koníčkem

Vždy jsem si užívala, když mi Tadeáš všechny cviky nejprve sám předváděl. Pozorovala jsem, jak se mu napínají svaly a snažila jsem se tvářit normálně. Každý den jsem si víc a víc přála, aby mě někam pozval. Z našich společných konverzací věděl o mém manželovi i dítěti a bylo vidět, že se nesnaží se mnou flirtovat.

Byla jsem z něho tak poblouzněná, že jsem se sváděním začala sama. Své vytahané triko a tepláky do posilovny jsem vyměnila za vysoké legíny a upnutý top. Změny si Tadeáš hned všiml a nešetřil lichotkami. To mě utvrdilo v mojí touze s ním strávit více času, a tak jsem ho nakonec na rande pozvala sama.

Zdroj: 123RF.COM

Tadeáš se stal mým milencem

Naše první tajná schůzka proběhla tak hladce, že jsem měla pocit, jako bych si povídala se starým známým. Měli jsme si o čem povídat a já začala poprvé myslet na to, jaké by bylo opustit rodinu, stereotyp a začít nový a bláznivý život. Z těchto myšlenek mě nevyvedl manžel sedící v trenýrkách u televize, ale spíš moje dcera, která se na mě doma vrhla a říkala, jak se jí po mě celý den stýskalo.

V tu chvíli mě napadlo, že nemám právo rozbít fungující rodinu, jen kvůli mému hloupému rozmaru. Tadeášovi jsem už ale stihla poplést hlavu a začal mě zasypávat zprávami. Teď stojím před velkým rozhodnutím a chystám se celou věc oznámit manželovi. Snad mu nezlomím srdce a rozhodnu se tak, aby nikdo příliš netrpěl.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články