Jana (36): Ukradl si moje srdce: Bláznivě jsem se zamilovala do kamioňáka a spálila za sebou mosty

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zena 39 1
zena 39 1

„Vždycky jsem si po svém boku představovala zodpovědného muže, který bude mít jasnou představu o tom, co od života očekává,“ píše nám ve svém e-mailu paní Jana. Jak sama na sebe prozrazuje, neuměla si představit, že by se mohla zamilovat do člověka, který životem proplouval jen tak lážo plážo a prakticky vůbec nic neřešil. Osud je ale velmi nevyzpytatelný a mnohdy za nás rozhodne navzdory veškerým našim přesvědčením.

Měla jsem všechno, co jsem od života chtěla

„S klidným svědomím mohu prohlásit, že v jisté etapě života jsem měla všechno, co jsem chtěla. Měla jsem zodpovědného muže, který mě miloval a se kterým jsme zastávali stejné životní hodnoty. Měla jsem dvě krásné děti, které pro mě znamenaly všechno na světě. Až do jistého okamžiku jsem tedy se svým životem byla maximálně spokojená,“ píše paní Jana.

Bylo to nesprávné, ale zároveň neskutečně lákavé

Paní Jana ve svém e-mailu dále vysvětluje, jak se její spořádaný život během několika okamžiků změnil. Přizná se totiž k tomu, že podvedla svého manžela, když se vyspala s naprosto neznámým mužem, kterého poznala úplnou náhodou.

Zdroj: 123RF.COM

„Od samého začátku jsem moc dobře věděla, že to, co dělám, není ani trochu správné. Na druhou stranu to ale bylo neskutečně lákavé a já zkrátka nedokázala říci ne,“ snaží se paní Jana své chování omluvit. „Radka jsem poznala úplnou náhodou, vrazili jsme do sebe v obchodě a já kvůli němu z náručí upustila nákup. Ochotně mi pomohl a jako omluvu mě pozval na kafe. Pak už to šlo všechno ráz na ráz a my skončili v jeho kamionu, se kterým jako řidič z povolání jezdil,“ píše paní Jana.

Zdroj: 123RF.COM

Vídali jsme se jen tehdy, když zrovna projížděl naším městem

Paní Jana tajný vztah s kamioňákem Radkem popisuje jako velmi nezávazný. Vídali se totiž jen tehdy, když Radek zrovna projížděl jejich městem.

„Radek byl často na cestách, mnohdy ho posílali přes celou republiku, a proto jsme se třeba měsíc vůbec neviděli. Když už ale městem projížděl a byla tu ta možnost, neváhala jsem ani minutu a okamžitě zamluvila hotel, kde jsme spolu strávili příjemné chvilky,“ píše paní Jana. „Náš tajný vztah trval tři čtvrtě roku a z původně nezávazného a velmi volného vztahu se postupně měnil v něco mnohem víc.“

Vzdala jsem se kvůli němu rodiny

„Ačkoli jsem si zpočátku myslela, že je pro mě románek s Radkem pouze rozptýlením, po tolika měsících jsem si začala uvědomovat, že ho vlastně miluji,“ přiznává se. „Stále častěji jsem si proto pohrávala s myšlenkou, že bych kvůli němu opustila rodinu. Nejdříve se mi to zdálo úplně nemožné, jenže čím více o tom přemýšlela, tím reálnější mi to připadalo.“

„Když Radek znovu projížděl naším městem a opět jsme se měli vidět, tentokrát už jsem ho nenechala jen tak ujet,“ odhaluje nám Jana, jak její původně nezávazný románek vlastně dopadl. „Sbalila jsem si své věci, nechala manželovi a dětem dopis s vysvětlením a s Radkem jsem utekla. Bláznivě jsem se do něho zamilovala a kvůli muži, který životem proplouval jen tak lážo plážo, což bylo naprosto proti mému přesvědčení a představám, jsem za sebou spálila všechny mosty,“ ukončuje své vypravování paní Jana.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články