Iva (42): Vyměnila jsem si s přítelem pár žhavých snímků. Jeden jsem omylem odeslala tchyni. Její odpověď vás odzbrojí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena vysmata
Zdroj: Shutterstock

Když jsem se odhodlala ty fotky poslat, vůbec mě nenapadlo, že se u jedné omylem ukliknu a odešlu ji na špatný telefon. Reakce mojí tchyně na sebe nenechala dlouho čekat.


Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Tohle za nás vůbec nebylo

Vyrůstala jsem v době, kdy vymoženosti jako chytré telefony vůbec nebyly. Svůj první tlačítkový telefon jsem dostala, když mi bylo dvacet let.

Tehdy jsme byly v sedmém nebi, když jsme si mohly s kamarádkami posílat první SMS zprávy. Všechno bylo taky o hodně dražší, takže jsme mezi slovy nedělaly ani mezery, abychom ušetřily za počet napsaných znaků.

Vrchol blaha bylo to, že jsme si s kamarády vzájemně psali do rádia a posílali písničky na přání. Každý seděl u sebe doma a čekal, kdo mu nechá zahrát písničku se vzkazem.

Dneska je všechno jinak

Když vidím, jak dneska děti nekoukají ani na cestu, ale jen do chytrého telefonu, vzpomínám na naše začátky s úsměvem.

Samozřejmě jsem také neodolala a jeden chytrý mobil vlastním. Docela jsem se s ním naučila zacházet bez problémů. Máme několik skupin, kam si píšeme s kamarády i dnes a všechno se posunulo tak nějak na novou úroveň.

Chtěl jen pár lechtivých fotek

Mého přítele napadlo, že bychom si mohli osvěžit náš intimní vztah a napsal mi z práce, abych mu poslala nějakou svoji dráždivou fotku.

Nejdřív jsem se ohradila, protože na tohle nejsem zvyklá, a navíc někde by se mohla ta fotka cestou na internetu ztratit a nikdo neví, kde se objeví.

Věděl, že jsem doma a já se nakonec rozhodla v koupelně pár lechtivých snímků udělat. Nejvíc mě baví funkce automatického vylepšování fotek, se kterou jsem se i sama sobě líbila. Řekla jsem si tedy, že mu nějaké fotky pošlu.

Už to nešlo dát zpátky

Celá rozčervenalá jsem označila první fotku a dala sdílet. Jenže jsem si neuvědomila, že poslední fotku jsem sdílela svojí tchyni a ona byla teď na prvním místě jako příjemce. Automaticky jsem na ni klikla prstem a fotka se odeslala.

Hned v té chvíli jsem si uvědomila, co se právě stalo. Nebylo už cesty zpět. Napadlo mě dokonce mobil hodit na zem a rozbít ho, aby se fotka neodeslala, ale bylo pozdě. U fotky se zobrazilo „doručeno“.

Začala jsem si kousat nehty a čekala, co mi asi tchyně napíše na moji fotku v zrcadle v rozepnutém negližé. Po chvíli pípla zpráva. Bála jsem se na ni podívat.

Nedalo mi to a zprávu jsem otevřela. Bylo tam jen: „Ivo, ten nas kluk ma ale stesti, ze si nasel takovou kost. Co ja bych ve Tvem veku za takova prsa dala. M.“

V tu chvíli mi spadl obrovský kámen ze srdce. Tchyni jsem vše vysvětlila osobně a obě jsme se tomu zasmály.

Autor: René Podhrázský


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články