Hana (32): Milenec na přechodnou dobu: Kamarádka odjela a já si půjčila jejího přítele

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
zena 34 1
zena 34 1

Znáte to nepsané pravidlo, že kdokoli zajímá vaši kamarádku, automaticky pro vás přestává existovat? Kde se vzalo to přesvědčení, že si kamarádky přítele nepřebírají a ani po sobě tzv. nedojídají zbytky? Já se tímto pravidlem nikdy neřídila. Když se mi nějaký muž líbil, chtěla jsem ho pro sebe a bylo mi jedno, jestli třeba měl něco s mojí kamarádkou nebo jestli ho kamarádka chce. Když něco chci, tak se neptám, jestli můžu!

Odjíždím do lázní, dej mi tady na přítele pozor

Já a moje kamarádka Zuzka jsme si už před lety slíbily, že nás dvě nemůže nic rozdělit. Navzájem jsme si říkaly úplně všechno a věděly jsme o sobě i ty nejtemnější detaily. Když jedna, nebo druhá něco potřebovala, mohly jsme se na sebe kdykoliv spolehnout a zavolat si třeba ve dvě ráno.

Když mi Zuzka volala, že na tři týdny odjíždí do lázní, a prosila mě, abych jí po dobu její nepřítomnosti dala pozor na jejího přítele, nedělalo mi to sebemenší problém. V tu chvíli jsem ještě netušila, jak moc se můj zpočátku nevinný dohled nad kamarádčiným přítelem ve finále zvrhne…

Zdroj: 123RF.COM

Radek byl vždycky pohledný chlap

Zuzka a její přítel Radek už spolu byli nějaký ten pátek, vypadalo to mezi nimi vážně a Zuzka se mi dokonce svěřila, že už několikrát mluvili o svatbě. Vztah s Radkem jsem jí samozřejmě přála, nicméně jsem si musela přiznat, že Radek byl opravdu pohledný muž, který mě od začátku přitahoval.

Jen co se za kamarádkou zaklaply dveře a odjela si užívat klid do lázní, pozvala jsem Radka na večeři, abychom tak nějak oslavili, že se z něho na pár týdnů stal slaměný vdovec. Se smíchem moje pozvání přijal a z obyčejné večeře se nakonec stala společně strávená noc.

Zdroj: 123RF.COM

Jen kdyby kamarádka věděla…

Čekala jsem, že ráno po prožité noci s kamarádčiným přítelem budu mít hlavu plnou výčitek. Nestalo se tak a já jsem si místo kvapného odchodu s Radkem střihla ještě jedno vášnivé číslo. Poté jsme se scházeli prakticky každý den, který měl pokaždé stejný scénář.

Zuzka pravidelně volala z lázní, ať už Radkovi, nebo mně, a pokaždé se ptala, jak to doma vypadá. Oba dva jsme ji ujišťovali, že je to všechno v naprostém pořádku, a ona nám to baštila i s navijákem. Jen kdyby kamarádka věděla, co se každý večer v jejím bytě ve skutečnosti odehrává…

I teď se občas vídáme

S Radkem jsem si užívala celé tři týdny, co byla kamarádka pryč. Oba dva jsme sice věděli, že to mezi námi nemá budoucnost, nicméně jsme se společně prožitých chvilek nedokázali vzdát. Když se Zuzka vrátila z lázní, oba dva jsme se tvářili, že se za dobu její nepřítomnosti vůbec nic zvláštního neudálo.

S Radkem se občas vídáme i teď, Zuzana samozřejmě o ničem neví. Kdyby to totiž věděla, určitě by nás oba zabila. Občas mě přepadne myšlenka, že se vůči své kamarádce nechovám ani trochu fér. Pak si ale vzpomenu, jak nám to s Radkem v posteli báječně funguje a všechny výčitky jsou rázem pryč.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články