Extrémní sestry prozradily pikantní detaily svého života. Ani na toaletě jedna druhou neopustí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
sestry v objetí
Zdroj: Shutterstock

Máte nějakého sourozence? Pokud ano, pak jistě víte, že někdy je problém vydržet s ním dlouhý čas v jedné místnosti. I když svou sestru nebo bratra milujeme, jsou zkrátka situace, u kterých spolu být nepotřebujeme. Jenže dvojčata Jessica a Christina to vidí jinak, jak informuje Daily Star.

Celý příběh se stal populárním poté, co se jedna ze sester objevila v pořadu Extreme Sisters. Tam prozradila moderátorům, že si se svým dvojčetem byla odmalička tak blízká, že bez sestry nedokázala dojít ani do koupelny.

I když v současné době je pravda, že spolu sestry nejsou doslova každou minutu, stále se snaží trávit spoustu času jedna s druhou a to, co před sebou jsou schopné ve svých sedmatřiceti letech dělat, možná mnohé překvapí.

Jako malé spolu chodily i na velkou

„Byly jsme ve všem stejné a chodily jsme všude spolu,“ přiznala se Christina. „Dokonce i naše potřeby byly poměrně stejné, takže když se chtělo na záchod jedné, šla i ta druhá.“

Podle toho, co sestry vyprávěly v příběhu zveřejněném na sociálních sítích, mnohokrát se stávalo, že spolu seděly obkročmo na jednom záchodě, a dokonce spolu vykonávaly potřebu. A to nejen když šly na malou.

„Přišlo nám to přirozené. Obě jsme potřebovaly použít záchod a nechtěly jsme se hádat, kdo půjde dřív. Takže jsme šly současně,“ říká Jessica, která si je i v současné době se sestrou až neuvěřitelně blízká.

Kromě toalety spolu obě dívky jako malé chodily všude. Nechtěly mít každá vlastní pokoj, jak tomu bývá u normálních dětí, naopak si přály zůstat spolu. Spolu usínaly, spolu se budily.

Někdy dokonce usnuly v jedné malé posteli, i když k dispozici měly samozřejmě každá tu svou. Jejich vztah se neměnil ani v pubertě a rodina se obávala toho, jak to dopadne. Nakonec se ale ukázalo, že bez sebe sestry žít dokážou.

I dnes spolu tráví čas v koupelně

V současnosti bydlí Christina a Jessica každá ve své domácnosti, nicméně jen zhruba 30 kilometrů od sebe, aby se mohly každý druhý den vídat. Některé jejich návyky se navíc stále nezměnily.

„Na společnou toaletu už se nevejdeme,“ smějí se. „Nicméně se stává, že jedna z nás jde na záchod, a zatímco vykonává potřebu, ta druhá leží ve vaně a koupe se. Přijde nám to zkrátka normální, jsme sestry,“ dodávají.

Stává se také to, že si dvojčata volají a zjistí, že jsou stále tak nějak psychicky propojené. „Občas zkrátka sestře zavolám, abych se jí zeptala, zda právě nemá hlad. Ona mi odpoví, že si právě objednala pizzu a já odpovím, že jsem udělala totéž,“ směje se Jessica.

Podle vědců a psychologů je tento ojedinělý vztah úžasný. Nikdo z odborníků ho nepovažuje za podivný. Pokud spolu sestry jako malé vyrůstaly a byly v tomto duchu vychovávány, je naopak zázrak, že jim to zůstalo dodnes.

Obvykle se totiž podle všeho stává spíše to, že se lidem takové jednání znechutí, zvláště pokud na to byli jako mladí zvyklí. U Jessicy a Christiny je ale kouzelný vztah přetrvávající a do budoucna se na tom nejspíš nic nezmění.

Zdroj: dailystar.co.uk
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články