Eva (41): Flirtování pro něj bylo na denním pořádku. Učaroval mi kapitán výletní lodi, stejně jako dalším ženám na palubě

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena 40 2
zena 40 2

Kamarádka Monika mi ke kulatinám, které jsem loni oslavila, darovala opravdu netradiční dárek – čtrnáctidenní plavbu na výletní lodi. Brala jsem to od ní trochu jako ránu pod pás, protože dobře věděla, jak se bojím lodí. Svůj dárek ale odůvodnila tím, že se po rozvodu s manželem konečně potřebuji trochu odreagovat. Dva týdny na širém moři mi určitě udělají dobře.

Odjezdu jsem se bála jako čert kříže

Kdekdo by se možná nemohl dočkat a netrpělivě by odpočítával dny do odjezdu. Já jsem se ho však bála jako čert kříže. Pobyt na lodi mi nikdy nedělal dobře. Představa, že dlouhé dva týdny nebudu mít úniku, mě strašila i v noci. V den odjezdu mi bylo špatně. Měla jsem chuť si to rozmyslet. Kamarádka ale byla neúprosná. Doslova mě natlačila do letadla, které mě mělo přepravit do Karibiku. Odtud pak měla začínat moje plavba snů, jak tomu kamarádka s oblibou říkala.

Měl neodolatelný šarm, kterému jsem podlehla

První hodiny na palubě byly utrpení. Když loď vyplula z přístavu, žaludek se mi houpal a já nevěděla, jestli raději sedět v kajutě, nebo být venku na čerstvém vzduchu. Rozhodla jsem se pro pobyt venku, i když to znamenalo výhled na širou vodní hladinu. Ten pohled ve mně probouzel strach a vidinu potopeného Titanicu, až takový jsem byla blázen.

Zdroj: 123RF.COM

A pak jsem si ho všimla. Procházel se po palubě s rukama spojenýma za zády a hlavou hrdě vztyčenou. Nebylo to jen tím bílým oblekem, který měl na sobě, museli jste si ho všimnout i pro jeho neodolatelný šarm. Kapitán naší výletní lodi mě okouzlil na první pohled.

Zdroj: 123RF.COM

Flirtoval se mnou. A nejen se mnou

Kapitán se jmenoval Radim, což jsem zjistila druhý den večer, když se mnou na večeři okatě flirtoval. Byl to vysoký a velmi pohledný muž, za kterým se na lodi otáčela nejedna žena. Stačilo jen pár dní k tomu, abych ho jednoho večera pozvala k sobě do kajuty a strávila s ním velmi příjemné chvíle. Radim mi šeptal sladká slůvka. Tvrdil mi, že jsem nejkrásnější žena, jakou kdy viděl. Zahrnoval mě pozorností a já se cítila jako v sedmém nebi.

Zbytek plavby byl pro mě rájem na zemi. Během dne si pro mě tu a tam našel chvilku, kterou jsme strávili o samotě za dveřmi mojí kajuty. Vznášela jsem se na obláčku. Až do chvíle, kdy jsem zjistila, že ani zdaleka nejsem Radimovo jediné rozptýlení na této lodi.

Užíval si s několika ženami

Radim, jakožto kapitán lodi, na kterém mohly ženy oči nechat, měl flirtování v popisu práce. Ženám se věnoval opravdu rád. Během jedné plavby si užíval s několika z nich. Zjištění, že nejsem jediná, s kým Radim spí, mi otevřelo oči a znechutilo mě. Nechala jsem se svést krásným kapitánem, kterému jen málokterá dokázala odolat. Pro něho jsem ale byla jen jednou z mnoha.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články