Eva (31): Přítel mě nechal v bytě samotnou. Když se vrátil, držel v ruce něco, co by odrovnalo i vás

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena 3
Zdroj: Shutterstock

Na tuhle noc Eva jen tak nezapomene. Když její přítel Radim odcházel z bytu, sliboval jí noc plnou vášně. Zpátky se pak vrátil s něčím, co jim mělo oběma zpříjemnit večer.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Účinek to mělo. Eva se rozhodla svěřit, jak slibovaná noc nakonec dopadla. Budete se divit, jak se otevřeně rozpovídala.

Na okamžik si odskočil

Eva a Radim se sešli u Radima v bytě a chtěli spolu strávit večer a noc. Přes týden na sebe neměli moc času, a tak si to chtěli náležitě vynahradit.

„Tulili jsme se k sobě na gauči, sledovali film a bylo nám spolu dobře,“ píše Eva. „Oba dva jsme toužili po tom samém, bylo to cítit ve vzduchu,“ netají se.

Radima napadlo, že by si mohli udělat fajn večer, a proto na malou chvíli nechal Evu ve svém bytě samotnou. Podle Evy to netrvalo déle než půl hodiny.

V ruce držel překvapení

„Zabavila jsem se sledováním televize, ale ani mi nepřišlo, že by se Radim někde venku zdržoval,“ pokračuje Eva.

Radim se zpátky do bytu ke své přítelkyni nevrátil s prázdnou. V ruce držel něco, od čeho sobě i Evě sliboval, že jim zpříjemní večer.

„Okamžitě jsem se pro to nadchla, ještě nikdy jsem to totiž nezkusila,“ svěřuje se Eva otevřeně a netají se tím, že se vzápětí přesunuli do ložnice.

Úplně mě to odrovnalo

Radim Evu překvapil šlehačkou a jahodami. Asi to pochytil někde ve filmu, každopádně Eva tohle jeho gesto ocenila. Těšila se, jak si večer užijí.

„Všechno bylo fajn, s jahodami jsme si krásně pohráli, šlehačka to všechno náramně osladila,“ pochvaluje si. „Pak se ale stalo něco, s čím ani jeden z nás nepočítal.“

Nejdříve Eva ucítila jen lehké zaškrundání v žaludku. Snažila se ten pocit ignorovat a věnovat se Radimovi. Jenže posléze přišla nepříjemná křeč, a ta Evu úplně odrovnala.

Takovou noc jsem si nepředstavovala

„Bolesti břicha už jsem nemohla jen tak přehlížet, dostala jsem šílené křeče a musela doslova utéct na záchod,“ rozepisuje se Eva o okamžicích, kdy se cítila opravdu trapně.

Radim nechápal, co se s jeho přítelkyní stalo. Ještě před okamžikem si užívali krásné chvíle a najednou už Eva skučela na záchodě.

„Asi mi nesedla ta šlehačka,“ uvažuje Eva a dodává, že jinak si to neumí vysvětlit. „Jednou křečí to neskončilo, nemohla jsem se vůbec zvednout z toalety,“ píše upřímně. Na závěr svého e-mailu přiznala, že takhle si ten romantický večer rozhodně nepředstavovala.

Autor: Nikol Kolomazníková

Související články