Erika (36): Přítel se se mnou rozešel po první společné noci. Ještě teď nemohu uvěřit, co bylo pravým důvodem

od Adéla Vocetková
Zdroj: Shutterstock

Po rozchodu s bývalým partnerem, se kterým Erika prožila osm let, byla pořádně nervózní z navázání nového vztahu. Našla si přítele Libora a dvojice před sebou měla první společně strávenou noc. Ať už Erika čekala cokoli, skutečnost jí vyrazila dech.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Začít si s někým novým po tolika letech vztahu nebylo pro Eriku ani trochu jednoduché. Nebylo se čemu divit, že před první společně prožitou nocí pociťovala velkou nervozitu a strach.

Po tolika letech jsem se měla svléknout před někým jiným

Snad každá žena mi dá za pravdu, že když máte v posteli několik let jednoho chlapa a najednou se dostanete do situace, kdy se máte svléknout před někým cizím, jste z toho náležitě nervózní.

S Liborem jsem chodila asi měsíc, když mělo dojít na naši první společně prožitou noc. Svěřovala jsem se kamarádce, že z toho mám obavy, a ona se mě snažila uklidnit, že vypadám dobře a moc to řeším.

Dokonce mi tvrdila, že chlapi v posteli neřeší vytahané břicho nebo jedno prso větší než to druhé. I přes její milá slova jsem byla nervózní, že se mám před Liborem poprvé ukázat nahá.

Všechno vypadalo nadějně. Než jsem se svlékla

Libor navrhl, abych přišla k němu domů. Sliboval, že vytvoří příjemnou atmosféru a objedná nějaké dobré jídlo. Já měla donést víno, abychom se dostali do správné nálady.

Během večera nám bylo moc fajn. Vzájemné doteky mezi námi postupně gradovaly a blížila se chvíle, kdy jsme se měli společně přesunout do jeho ložnice.

Všechno vypadalo nadějně. Po několika skleničkách vína jsem byla příjemně uvolněná, Libor byl též dobře naladěn. Pak jsem se ale svlékla, a to byl začátek konce.

Podíval se na mě znechuceně. Poté se začal oblékat

Podařilo se mi zahodit veškerý stres a najednou jsem před Liborem stála úplně nahá. On už na mě čekal v posteli, v očích měl to známé vzrušující očekávání.

Otočila jsem se, abych si položila tričko na židli, jež stála hned vedle postele. Když jsem se otočila zpět na Libora, všimla jsem si, jak znechuceně se na mě dívá.

Aniž by cokoli řekl, vylezl z postele a začal se zase oblékat. Já tam pořád stála jen v rouše Evině a absolutně nechápala, co se stalo. Vážně jsem vypadala tak špatně? To jsem se mu vážně nelíbila?

Poprosil mě, jestli bych mohla odejít

Pochopila jsem, že je něco špatně, a kvapně se oblékla. Už tak jsem se cítila dost trapně, že jsem tam stála nahá, zatímco se můj přítel oblékl a netrpělivě čekal, až udělám totéž.

Poté mě zaskočil tím, že mě požádal, jestli bych mohla odejít. Když jsem se konečně zmohla na otázku, co se stalo, znechuceně mi přiznal, že nevěděl, že mám tetování a že mu to přijde naprosto odporné.

Když mě vyprovázel ze svého bytu, poprosil mě, abych mu už nepsala. Prý bude rád, když se přestaneme vídat. Byla jsem v šoku.

Jsou to dva měsíce, co jsem dostala kopačky kvůli tomu, že mám na těle tetování. Stále tomu nemůžu uvěřit, tohle se mi ještě nikdy nestalo.

Autor: Nikol Kolomazníková

Související články