Erika (32): Manžel po mně chce zvláštní sexuální praktiku, které se šíleně bojím. Už jste ji vyzkoušeli?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena 11
zena 11

Nikdy předtím po mně nic takového nežádal, proto mě jeho nápad upřímně zaskočil. Zkoušela jsem ledasco, ale pokud jde o postel, raději se držím klasiky. Na experimenty jsem nikdy moc nebyla.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Když Eričin manžel přišel s nápadem, že by v ložnici mohli zkusit něco nového, nečekala to. Neměla pocit, že by jejich sexuální život neměl jiskru. Proč najednou manžel žádá něco tak podivného?

Nejsem žádná puťka

Pokud jde o intimní život, považuje se Erika za stydlivou a zdráhavou. Proto dlouho váhala, zda se vůbec svěřit se svým aktuálním problémem.

„Nepovažuji se za nějakou puťku, ale zároveň nevyhledávám kdovíjaké blázniviny,“ píše Erika. „V posteli dávám přednost klasice, ale zároveň netvrdím, že se bráním úplně všemu,“ prozradila na sebe pisatelka e-mailu.

V posteli jsme se sžili

Erika a její manžel Honza jsou spolu deset let a z toho čtyři roky jsou manželé. Erika prozradila, že za dveřmi ložnice se po tolika letech dokázali sehrát.

„Máme toho za sebou hodně a troufnu si tvrdit, že si v posteli vyhovujeme,“ pokračuje. „Alespoň donedávna jsem byla přesvědčena, že manželovi náš sexuální život vyhovuje,“ dodává vzápětí.

Není to tak dávno, co Honza Eriku zaskočil nečekaným nápadem. Erika se nebojí přiznat, že něco takového od svého manžela nečekala.

To už ho nevzrušuji?

„Pokud jde o náš intimní život, mně vyhovuje takový, jaký je,“ pokračuje Erika, která měla za to, že i manžel je spokojený. Nyní si myslí, že se jen bál říci, co doopravdy chce.

Navrhl totiž sexuální praktiku, se kterou Erika nemá žádnou zkušenost. Jen představa, že na ni manželovi kývne, ji děsí.

„Chce se milovat v kostýmech,“ prozradila. „Když mi to řekl, chvilku jsem tomu nevěřila. To ho jako nevzrušuji a musím se proto oblékat do nějakých kostýmů?“ položila si otázku.

Mám z toho strach

Ačkoli se Honza snaží Eriku přemluvit, že na tom přece není nic špatného, Erika se toho bojí. Právě proto napsala tento e-mail. Chtěla se svým způsobem svěřit a také zjistit, zda je jediná, kdo něco takového ještě nikdy nezkusil.

„Manžel o tom pořád opatrně mluví a já předstírám, že to neregistruji,“ netají se. „Chtěla bych mu vyhovět, chtěla bych, aby byl spokojený. Ale mám z toho strach,“ zoufá si.

Prozatím na to manželovi nekývla, ale bojí se, že jednoho dne bude muset. Raději totiž překoná určitou bariéru, kterou v sobě má, než aby riskovala, že si to manžel najde někde jinde.

Autor: Natálie Kabourková


Související články