Erika (26): Přítel měl tajemství, které mi vyrazilo dech. Natáčel videa pro dospělé

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
atr muz
atr muz

Patrika jsem poznala na seznamce. Napsal mi neuvěřitelně krásný chlap, který vypadal, že má i něco v hlavě. Naše první schůzka dopadla skvěle a já se nemohla dočkat té další. Za pár měsíců se provalilo jeho nepříjemné tajemství, které jsem nemohla překousnout!

Byla jsem sama, a tak jsem si založila seznamku, že se trochu pobavím. Psalo mi pár kluků, ale nikdo, o koho bych měla zájem. Měla jsem jasný cíl – vysportovaná postava, mozek v hlavě a minimálně podobné cíle. Narazila jsem na Patrika, byl samý sval a vtip. Pro mě ta nejlepší kombinace.

První schůzka

Z auta vystoupil elegantní muž, který mi donesl malou růžičku. Byl to skvělý večer a já se těšila na další setkání. Patrik byl z vedlejší vesnice, ale nechápala jsem, že jsme se doposud nepotkali. Dokonce jsme o sobě ani nevěděli, nemá sociální sítě a ani není jejich zastáncem. Prý nemusí svůj život dávat online a všem na oči. Zasmála jsem se a zeptala se, jaká velká tajemství skrývá.

Pan Tajemný

Já chodila na vysokou školu a o víkendech pracovala za barem. Patrik mi toho o sobě moc neprozradil, byl tajemný. Řekl mi, že pracuje ve firmě jako asistent účetního a dál to nerozebíral. Mělo mi už tehdy dojít, že něco není v pořádku.

Úžasný vztah

Zdroj: 123RF.COM

Oslavili jsme spolu první dva měsíce a já si je nemohla vynachválit. Patrik byl pozorný a neuvěřitelně nám to klapalo v posteli. Rozmazloval mě jako princeznu a já se tak i cítila. Jezdili jsme na výlety a poznala jsem jeho rodiče.

Kvůli vztahu s Patrikem jsem zanedbávala školu a musela si svoji bakalářskou práci odložit na další semestr. Byla jsem zamilovaná a chtěla jsem trávit veškerý čas jen s ním. On většinou pracoval jen dopoledne, díky tomu jsme měli pro sebe celé odpoledne i večer. Společně jsme pak chodili do fitness centra a v noci usínali u romantických komedií. Takto to fungovalo asi další tři měsíce, než jsem se dozvěděla, čím se Patrik opravu živí.

Otravná spolužačka

Stalo se to, když jsem seděla na školní přednášce a jedna spolužačka se začala vyptávat na můj vztah. Chtěla jsem se pochlubit mým krásným chlapem, tak jsem jí ukázala fotky v mobilu. V tom kamarádka té spolužačky vyjekla: „Vždyť to nemůže být tvůj přítel! Je přece na muže.“ Řekla mi, že podobného chlapa viděla na videu pro dospělé a že mu byl Patrik hodně podobný. Ani v duchu by mě nenapadlo, že by na tom mohla být jen trocha pravdy.

Seminárka nebo honba za pravdou?

Byli jsme spolu více než půl roku a já měla před sebou dokončení studia. Jako poslední úkol jsem měla napsat obsáhlou seminárku na téma „Duševní zdraví“, bohužel jsem do dvojice dostala tu ulhanou spolužačku. Nechtěla jsem se s ní bavit a ona se očividně cítila trapně. Nicméně jsme spolu musely spolupracovat a odevzdat seminární práci. Domluvily jsme se, že přijde ke mně domů a budeme makat.

Zdroj: 123RF.COM

Po několika hodinách jsem zjistila, že vůbec není otravná a dala jsem jí druhou šanci. Líbil se mi její smysl pro humor. Byla trochu silnější postavy, ale jinak to byla sympatická a hezká holka. Později nás Patrik přišel pozdravit a ona zkameněla. Nemohla jsem si toho nevšimnout. Mlčky mi z rukou vyrvala notebook, napsala něco do vyhledávače a brouzdala na filmech pro dospělé. Nechápala jsem, co dělá a hleděla na ni s otevřenou pusou. Po chvíli mi jej vrátila a já uviděla nesčetné množství videí s mým milovaným.

On je to doopravdy herec! A co víc?! Natáčí převážně videa pro muže. Nemohla jsem mluvit a nevěřícně jsem položila notebook. Adriana mě uklidňovala a omlouvala se, že mi to vůbec ukazovala. Ze zbytku dne si jen pamatuji, jak řvu na Patrika a ukazuji mu TU stránku. Adriana se mezitím vypařila a nám začala neuvěřitelná hádka plná otázek a výčitek.

Konec je jen nový začátek

Nedokázala jsem pochopit, jak něco takového přede mnou mohl tajit. On byl na muže? Nebo za to jen dostával zaplaceno? Dělalo se mi z té představy zle. Začala jsem myslet na všechny možné pohlavní choroby a děkovala za naše použité kondomy. Pravda byla taková, že Patrik se tímto vážně živil a žádného asistentka v kanceláři nikdy nedělal. Bylo to pro mě neúnosné a nemohla bych s takovým člověkem být. Okamžitě jsem se s ním rozešla a už jsme se nikdy neviděli. Dodnes nechápu, že mi něco takového mohlo uniknout. Alespoň jedna dobrá věc z toho vzešla – Adriana se stala moji nejlepší kamarádkou a bydlím s ní už druhým rokem v centru města.

Autor: Monika Holemá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články