Dominika (41): Jsem stále sama. Své bývalé přítele mám ale všechny v deníčku

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zena 9
zena 9

Žádný z mých vztahů nevydržel déle než pár měsíců. Nikdy jsem vlastně ani nechtěla mít přítele. Ale stále mám jisté tělesné potřeby. Musím přiznat, že jsem za svůj život vystřídala mnoho partnerů. A to nejen mužů. A o všech si vedu podrobné záznamy.

Bydlím sama a občas je mi smutno. Proto si ráda po večerech čtu svůj deníček, do kterého jsem si poctivě zapsala každý krátký románek, který jsem kdy prožila. Jsou tu vzpomínky milé i nemilé.

Někteří mají jen pár řádků. Ti výjimeční dokonce několik stránek

I v případě, že jsem s někým zašla pouze na večeři, ale nakonec z toho nic nebylo, zapíšu si danou osobu do deníku. Na pár řádcích si zkrátka vyliju své srdce a popíšu, proč to tenkrát nedopadlo. Ti, kteří mě potěší, nebo se dokonce stanou na čas mými partnery, dostanou hned několik stránek. Obvykle je vychválím a napíšu pár poznámek k tomu, proč jsem se s nimi rozešla.

Obvykle je ten důvod stejný. Chci objevit a poznat další potenciální partnery. Byla jsem spokojena s mnohými. Ale s nikým natolik, aby mě přešla touha hledat někoho lepšího. Možná jsem mohla mít dávno rodinu, jenomže střídat partnery a porovnávat, zda byl ten předchozí horší, či lepší, se pro mě stalo jakousi bezcílnou zábavou.

Zdroj: 123RF.COM

Nikdo z nich neví, čeho je součástí

Nikdo z mých partnerů netuší, že je jenom jeden z mnoha. Nikdo neví o mém tajném deníčku. Snažím se nezasvěcovat je příliš do svého soukromí. Chci se ujistit, že když vztah ukončím, je opravdu konec. Samozřejmě se vyskytnou problémy, když mi ještě po měsíci moji ex volají a píší, jak jim chybím, ale já je ignoruji a oni to časem vzdají.

Stala se z toho pro mě jakási hra. Zatímco jiné ženy v mém věku mají rodiny, já mám seznam několika desítek mužů i žen, se kterými jsem kdy něco měla. Po večerech procházím zápisky a bavím se nad tím, co jsem o kom napsala. Nemohu si pomoci. Se svým životem jsem spokojená. Nic mi nechybí a o zábavu mám neustále postaráno. I když jsem možná pro své okolí podivín, já si nemohu stěžovat na to, že bych se měla zle.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články