Dochází vám nápady na rande? Toto jsou neotřelé tipy, které se vám budou hodit

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Par malovani
Zdroj: Shutterstock

Kreativní randění nemusí stát spoustu peněz. Jednoduše vám umožní trávit čas s člověkem, který se vám líbí. A to je naprosto skvělé! Pojďme se podívat na ty nejzajímavější nápady pro vaše příští rande.

Zkuste na rande zvolit společné malování. Tento nápad může být levný i drahý, záleží na tom, jakou cestu zvolíte. Zkuste navzájem malovat portréty s praštěným motivem. Můžete také společně vymalovat pokoj nebo navštívit hodinu umění.

Romantika se vším všudy

Jednoduchý a roztomilý nápad je stavění hradu ze zmrzliny. I když si na zmrzlinu může vyrazit kdokoli, zajímavější může být vytvořit si vlastní poháry. Zkuste si dát výzvu, kdo vytvoří nejlepší hrad či sochu ze zmrzliny. Kdo říká, že hraní s jídlem je zakázané?

Pokud jste se svým partnerem již nějakou dobu, pak je pro vás tento nápad jako dělaný. Pravděpodobně máte společné fotky, útržky vstupenek a další zajímavosti. Udělejte si romantický večer a vytvořte společné album nebo koláž.

A co společně vykonat dobrý skutek? Nikdy není špatné pomáhat druhým. Budete se cítit skvěle a rozveselíte i osobu, které pomůžete. Mezi základní dobré skutky patří například pomoc sousedovi s hrabáním listí.

Vraťte se do dětských let

Se svým protějškem se také můžete vrátit do dětských let. Zastavte se v obchodu pro děti, kupte křídy a vyrazte kreslit na chodníky! Můžete si třeba zahrát na schovávanou nebo naskočit na houpačku v nejbližším parku.

Projděte se po městě s fotoaparátem a požádejte náhodné kolemjdoucí, aby vás vyfotografovali na vašich oblíbených místech. Můžete se také rozdělit a pořídit fotky oblíbených míst a věcí, které vám toho druhého připomínají. Později se pak vzájemně podívejte na snímky, které jste pořídili.

Sportování nikdy nikomu neuškodilo. Můžete se vydat na výlet a zvolit si čas, kdy se moc lidí na procházky nevydává, abyste si užili klidné chvíle na pěších stezkách. Té největší romantiky dosáhnete, když vstanete brzy a stihnete východ slunce s termoskou kávy v ruce.

Vytvořte playlist s vašimi oblíbenými písněmi, naplňte piknikový koš vaším oblíbeným jídlem, večer zvolte klidné místo a zapalte na něm svíčky. Udělejte si piknik pod měsícem a hvězdami, později si pusťte skladby, které jste vybrali, a společně si zatančete.

Zdroj: Love To know
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články