Dnes se rozdává pololetní vysvědčení! Odměňte své ratolesti za snahu a nejenom za samé jedničky!

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
vysvedceni
vysvedceni

Právě dnes se zúročuje půlroční snaha vašich školáků. Nenechte se unést špatnou náladou, pokud známky nejsou úplně podle vašich představ. Oceňte je za úsilí, které škole věnovali a nemějte přehnané nároky.

Je jenom na vás, jakou odměnu za vysvědčení vyberete. Ale věřte, že ta největší výhra pro vaše děti bude, když si na ně uděláte čas! Uvědomte si, že jejich výsledky jsou tak trochu i vaše. Sáhněte si do svědomí. Máte vždy náladu, chuť a čas po práci klidně vysvětlovat vše, co nepochopily ve škole? Jste empatičtí a klidní? Teď je ta chvíle, kdy můžete i trochu urovnat vše, co jste všichni zameškali. Pozvěte děti do cukrárny, slibte jim víkendový rodinný výlet a jako třešničku na dortu můžete vybrat i malý dárek. Nabízíme vám malou inspiraci.

Dobroty nikdy nezklamou!

Zdroj: Captain Candy

A co teprve ty, které si děti si lze vybrat dle své chuti z nepřeberného množství.

V „pirátských“ prodejnách Captain Candy mohou děti vybírat jednotlivě nebo přímo po hrstech. Nikdo neodolá lahodné chuti ovocných pendreků nebo výtečné čokoládě z Holandska. V každé ze 4 originálních prodejen si můžete zvolit ovocné příchutě, ořechy v čokoládě, čokoládové perly, lékořici nebo karamely! Prostě nebudete litovat!

Na cesty do školy i ze školy

Zdroj: Kidtown

Kapesní draci značky Tiger Tribe, kteří se lehce schovají do malé taštičky připnuté na školní aktovce. Děti si s nimi užijí spoustu legrace a zábavy cestou do školy i ze školy. Vždyť při celodenním sezení v lavici je jakákoliv aktivita vítaná. Koupit se dají na www.kidtown.cz za 323 Kč.

Zdroj: F&F

Módní vychytávky s oblíbenými hrdiny

Pokud znáte oblíbené hrdiny vašich dětí, není nic jednoduššího než jim udělat radost tričkem, pyžamem nebo čímkoliv jiným s obrázkem jejich favorita. Velký výběr za skvělé ceny má například značka F&F dostupná v prodejnách Tesco.

Pro chytré hlavičky

I starší děti si rády hrají a lámají hlavičky. Co jim udělat radost magnetickým puzzle, které je složené z 12 magnetických pyramid? Existuje až 70 různých možných variací a do jejich vymýšlení se jistě zapojíte i vy.
Geo Bender se dá zakoupit na www.kidtown.cz za 899 Kč.

Zdroj: Kidtown

Vlastní výběr pro radost!

Pokud se vám nechce nic vybírat nebo si vlastně ani nejste jistí, co by vašeho potomka potěšilo, vyražte na nákupy společně!

Například v hračkářstvích Bambule školáci za každou jedničku získávají slevu 1% a sleva může dosáhnout až 10%.

V pražské ZOO budou mít děti za 1 z prvouky, přírodovědy nebo biologie vstup za pouhých 50 Kč. V ZOO v Táboře pak za samé jedničky vstup až do neděle zdarma.

V knihkupectvích Dobrovský oslavují tím, že k nákupu knížky přidávají láhev dětského šampaňského zdarma.

I plavání bude mít zelenou! V Aquacentru na Šutce nebo v plaveckém bazénu v Jindřichově Hradci děti do 15 let plavou za 1Kč bez ohledu na známky.

Zkuste se informovat o dalších akcích na místech, kam rádi chodíte a určitě je se školáky využijte.

Autor: Tereza Netolická


Související články