Denisa (43): Syn vzal s sebou na dovolenou svého kamaráda. Od té doby se s ním tajně vídám

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena40
zena40

S rodinou jezdíme pravidelně 2x ročně na dovolenou. V létě do Chorvatska k moři a v zimě na chatu do Krkonoš. Je to taková naše tradice, kterou s námi dodržují i naše děti – dcerka Pavlínka a syn Radek. Na poslední dovolenou, kterou jsme společně absolvovali v zimě, si Radek s sebou vzal i svého kamaráda Patrika.

Bála jsem se, že chlapci budou zlobit

Synovi bylo loni v prosinci 23 let a asi si umíte představit, jací jsou chlapci v jeho věku, na všechno mají svůj názor, všechno vědí a umí nejlépe a rodiče jsou ti nejvíc zaostalí lidé na světě. Proto jsem měla trochu obavy, jestli tam Radek s kamarádem Patrikem, který je stejně starý jako on, nebudou dělat neplechu. Někdy mi dává zabrat syn, když je sám, natož mít pod střechou hned dva dospívající teenagery.

Choval se ke mně s úctou

Patrika jsem samozřejmě znala, často k nám chodil na návštěvu, občas u Radka v pokoji přespal. Nikdy jsme ale spolu netrávili větší množství času, proto mě velmi překvapilo, že se ke mně choval s úctou a respektem. Dobírala jsem si svého syna, že by si z něho měl brát příklad, protože takhle se má chovat k ženě v letech.

Zůstali jsme spolu sami

Zdroj: 123RF.COM

Třetí den na horách mi nebylo nejlépe – bolela mě hlava, proto jsem zůstala doma. I Patrik se toho dne synovi vymluvil, že by si rád od lyžování odpočinul, takže manžel s dětmi vyrazili na kopec a já s Patrikem zůstala na chatě sama. Seděli jsme na gauči, pili horké kakao a příjemně si povídali.

Jelikož se mi bolest hlavy stupňovala, na chvíli jsem zavřela oči, abych si odpočinula. V tom jsem ucítila cizí ruku na svém koleni – ta ruka patřila Patrikovi. Překvapeně jsem si ho prohlížela – nemohu říci, že by to nebyl hezký mladý muž, ale proboha! Vždyť je stejně starý jako můj syn! Vyskočila jsem a zavřela se v ložnici. Na Patrika jsem ale myslet nepřestala.

Vídáme se i po návratu z hor

Od toho okamžiku už si Patrik nic nedovolil, zbytek pobytu se ke mně choval tak, jak by se dalo čekat od kamaráda mého syna. Po návratu domů mi ale napsal SMS zprávu, že by se rád viděl. A jelikož jsem ho nemohla pustit z hlavy, souhlasila jsem.

Už je to několik měsíců, co se s Patrikem vídáme. Nikdo o tom nemá sebemenší tušení – ani můj manžel, ani můj syn. Patrik je ke mně tak pozorný a milý, něžný a uctivý. Cítím se vedle něj mladší, atraktivnější a přitažlivější. Vím, že náš tajný vztah rozhodně není v pořádku, ale nedokážu se našich ukradených chvilek o samotě vzdát. Jen doufám, že to na nás nikdy nepraskne.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články