Dana (46): Na manželově košili jsem našla otisk rtěnky. On údajně neví, kde k němu přišel, já jsem na pochybách

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
smutna zen
smutna zen

Můj muž mi nikdy nelhal. Alespoň jsem o tom tedy donedávna vůbec nemusela pochybovat. Jenomže se vyskytla situace, kterou mi nedovede vysvětlit, a já začínám mít podezření, že je možná jenom velmi dobrý lhář a já si nikdy nevšimla pravého důvodu jeho milého chování. Situaci jsme sice vyřešili rozhovorem, já ale od té doby nemyslím na nic jiného než na to, že mě můj muž možná podvádí.Na jeho bílé košili, kterou nosí do práce, jsem našla slabý otisk červené rtěnky. Na límci těsně u krku. Nejdřív jsem chtěla hodit košili do prádla a neřešit to, jenomže pochyby by mi nedaly spát, a tak jsem košili odnesla manželovi a zeptala se, co to má znamenat.

Tvrdí, že netuší. To je ale těžko uvěřitelné

Když jsem před něj položila košili na stůl a zeptala se, kde se na ní vzala cizí rtěnka, nejprve tvrdil, že je možná moje. Jenomže oba jsme se shodli na tom, že se příliš nemaluji a navíc bych s takovým flekem na oblečení nenechala muže odejít do práce. Pokrčil rameny a řekl, že neví, jak se rtěnka na košili dostala.

Když jsem začala naléhat, obvinil mě, že ho falešně podezírám z nevěry. To jsem já neřekla, jenomže jaké jiné vysvětlení by tedy bylo? Na druhou stranu můj muž ví, že mu košile peru, a je proto pravděpodobné, že by si dal pozor, kdyby mi opravdu nevěrný byl. Muselo mu být jasné, že na bílém oblečení se jen tak něco neschová a že si toho všimnu. Na jeho historce, že si fleku všiml, už když si doma košili sundával, něco možná je.

Zdroj: 123RF.COM

Několikrát jsme se na to téma pohádali

Jako by mě něco nutilo, kdykoli mám záminku, tento případ vytáhnout. Když se mi něco nelíbí a máme s manželem výměnu názorů, vždycky se to zastaví u toho, že se ptám na jeho košili. On se naštve, protože už mi milionkrát řekl, že o otisku nic neví. Začínám si myslet, že jsem paranoidní a měla bych to nechat plavat. Možná ho opravdu jen některá z nalíčených kolegyň objala a omylem mu při tom zanechala rty otisknuté na košili.

Ať už je to jakkoli, nikdy se asi nedozvím pravdu. Mojí jedinou nadějí je pokusit se manželovi věřit. Od té doby ho totiž mnohem víc kontroluji a hlídám, protože se bojím, že toho přede mnou tají víc. A bojím se, že pokud se to prokáže, náš vztah tím skončí. Pokud se ale nic neprokáže a muž přijde na to, že mu tajně čtu SMSky, skončí tak jako tak.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články