brandingFullPage

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Dana (45): Po rozvodu jsem zanevřela na muže. Pak se objevil mladý koloušek

od Adéla Vocetková
Zdroj: 123RF.COM

Danino manželství nebylo zrovna šťastné. Když před několika lety zjistila, že ji manžel podvádí, udělala vstřícný krok a nevěru mu odpustila. Manžel však její důvěru pokoušel znovu a tehdy Dana řekla dost.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Podala žádost o rozvod a svého muže po 22 letech manželství opustila. Po rozvodu, který ji psychicky velmi sebral, neměla na muže náladu.

Dostal druhou šanci a stejně to zvoral

Odhalená nevěra Danu tenkrát hodně vzala. Přesto byla ochotná manželovi odpustit a dát jejich manželství ještě jednu šanci. Chvíli to dokonce vypadalo, že manžel skutečně bude sekat latinu. Nevydrželo mu to však dlouho.

„Byla jsem z toho tenkrát hodně špatná,“ svěřuje se Dana. „Manžela jsem ale milovala i přesto, co mi provedl. Dala jsem mu ještě jednu šanci, ale on to stejně zvoral,“ píše. „Podvedl mě znovu, a navíc s mojí dobrou kamarádkou.“ To byla pro Danu poslední kapka. Zanedlouho poté, co vyšla najevo další nevěra, proto podala žádost o rozvod. Byla odhodlaná manželství jednou provždy ukončit.

Na muže jsem neměla náladu. Všichni jsou stejní!

Po rozvodu Dana na muže zanevřela. Nabyla totiž přesvědčení, že jsou všichni úplně stejní. Nechtěla se znovu zklamat, proto nějakou dobu byla sama. „Neměla jsem na muže náladu,“ píše Dana otevřeně. „Sice se kolem mě nějací motali, ale já na ně byla natolik nepříjemná, že si jakýkoli pokus o sblížení hodně rychle rozmysleli,“ vysvětluje nám svoji taktiku. Pak se ale v životě zhrzené a zklamané Dany objevil mladý koloušek. Jmenoval se Roman a byl podstatně mladší než Dana. Ta najednou začala měnit názor.

Po jeho boku jsem zažívala nepoznané vzrušení

Ačkoli se Dana zařekla, že se na žádného muže do konce života ani nepodívá, na mladém Romanovi přeci jen něco bylo. Jak se rychle ukázalo, Romana to táhlo k vyzrálým ženám a Dana se mu líbila. I přesto, že zpočátku byla chladná a nepříjemná.

„Dala jsem tomu šanci,“ přiznává se. „Roman se mi líbil, ačkoli jsem si slíbila, že na chlapy kašlu,“ píše otevřeně Dana. „Po boku mladého muže jsem zažívala doposud nepoznané vzrušení. Oddala jsem se tomu naplno a to byla chyba,“ překvapuje v e-mailu Dana. Vztah Dany a mladého Romana zpočátku vypadal dobře. Dana se vedle mladšího partnera cítila živější a přitažlivější. Pak se ale přesvědčila, že udělala krok špatným směrem.

Podvedl mě a já ho u toho načapala

Dana si Romana nastěhovala k sobě a to jen tři měsíce po jejich seznámení. Šťastné soužití však netrvalo příliš dlouho.

„Jednou jsem se vrátila domů a načapala tam Romana s nějakou mladou holkou,“ píše Dana. „Byla jsem v šoku a vypakovala je ze svého bytu oba dva. Utvrdila jsem se v tom, že chlapi jsou vážně jako přes kopírák,“ zoufá si zklamaně.

Autor: Natálie Kabourková

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Související články