Bohumír (67): Třikrát jsem jí změnil jméno. Přesto mě opustila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
starsi smutny muz
starsi smutny muz

Ve svém životě jsem toho opravdu hodně zažil. Jsem ročník 52 a několikrát jsem chtěl z republiky odejít. Vždy to ale skončilo deportací, a to celkem pětkrát. Navíc jsem byl třikrát ženatý. Největším zklamáním je pro mě ale žena, která byla šest let mou milenkou.

Moje druhá žena byla poměrně chladná. Já se ale nechtěl znovu rozvádět, a proto jsem raději předstíral, že mě milostný styk nezajímá, a našel si milenku. Šlo o ženu, která nedaleko našeho domu pracovala v jedné rodině jako au pair. Vypomáhala rodině s výchovou dětí a s prací kolem domácnosti, na oplátku za to mohla navštěvovat jazykové kurzy a být zde zadarmo ubytovaná.

Zdroj: 123RF.COM

Dělal jsem pro ni všechno. Nakonec mi nevěra neprošla

Tehdy, když ještě Česká republika nebyla v unii, mohl tu být člověk jako au pair pouze dva roky. Já se ale nechtěl své milé vzdát. Třikrát jsem jí proto pomohl se změnou jména, aby mohla zůstat. Manželka mi po šesti letech na nevěru přišla a zažádala o rozvod. Ten nakonec proběhl. Já mezitím milence zařídil byt v Praze, aby si našla nový vztah. Stala se na mně závislou a já jí chtěl se vším pomoct.

Když jsem se rozvedl, začali jsme žít spolu. Sice mě na několik měsíců opustila, ale potom, co se opět vrátila, jsme spolu vychovali dvě děti. Jednomu je nyní devět let, druhému čtrnáct.

Zdroj: 123RF.COM

Rozhodla se, že je na ženy

Minulý rok přišla největší rána. Matka mých dětí se rozhodla, že je na ženy, a utekla mi za jinou. Děti máme nyní ve střídavé péči. Když jsou u ní, musí jezdit denně desítky kilometrů do školy. Navíc bydlí v paneláku, kde se podle mě naše ratolesti dost nudí.

Nikdy jsem po ní nechtěl, aby chodila do práce. Žili jsme na farmě a kolem zvířat bylo hodně práce. Byl jsem proto rád, že byla doma a obstarala, co se dalo. Peníze si mohla brát podle potřeby. Měla se mnou vše, a přesto mě opustila. Po tom všem, co jsme spolu prožili. Nevím, co jsem udělal špatně, že jsem zůstal sám. Nekouřím, nepiji, k ženám se chovám hezky. Dal jsem jí všechno a na oplátku ode mě odešla.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články