Beáta (52): Našel si mladou holku tak ať pyká. Můj právník jej připraví o všechno

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena vztek
zena vztek

Začalo to láskou a skončilo totální nenávistí. Když jsem si Bedřicha brala, myslela jsem, že budu navěky šťastná. Ukázalo se ale, že to byl velký omyl a že jeho láska ke mně byla jen dočasná. Snažila jsem se pochopit jeho chování, ale můj rozum mi napovídá, že takový prohřešek zkrátka pochopit nelze.


Nevěra se hlásí o slovo

Tušila jsem už pár měsíců, že mi manžel zahýbá. Po patnácti letech manželství zkrátka člověk pozná, že se něco děje. Doma se mnou skoro nemluvil, často zůstával v práci déle, tvrdil, že pracuje přesčas, aby vydělal našemu synovi na studia.

Napadlo mě, že se jenom hloupě vymlouvá na vlastní dítě, že je v tom možná někdo další, netušila jsem ale, že mě podvádí s osmadvacetiletou praktikantkou.

Poslední rozhovor

Zdroj: 123RF.COM

Přišel za mnou s tím, že si chce promluvit. Tušila jsem, že to bude poslední rozhovor, který spolu povedeme. Ale doufala jsem, že mi nějak vysvětlí ty změny. Stále existovala malá šance, že mě chce třeba něčím příjemně překvapit. Bohužel mi sdělil, že už mě nemiluje. Původně prý to byl mezi ním a jeho milenkou jenom takový flirt. Nastoupila do práce jako brigádnice a on ji zaučoval. To se po čase změnilo v milostný poměr. Teď po něm chce, aby se rozvedl, jinak vztah ukončí. A on se blázen zamiloval do ní a všechno, co měl se mnou, se rozhodl zahodit.

Vztek a beznaděj

Předpokládala bych vlastní smutek, ale jediné, co jsem cítila v tu chvíli, byl vztek. Došlo i na facku. Řekla jsem mu, ať si sbalí kufry a odejde pryč. S podepsáním rozvodu žádný problém nebude, ale rozhodně mu to nebudu ulehčovat. Můj právník je opravdovou špičkou a jsem si jistá, že co se týče dělení majetku, bude Bedřich ještě litovat, že mě vyměnil za nějakou mladou nezkušenou holku.

Od poslední debaty se se mnou snažil Bedřich několikrát navázat kontakt ohledně našeho čtrnáctiletého syna. Odmítám se s ním o tom bavit. Nedovolím, aby můj kluk vyrůstal s otcem, který se na nás takhle vykašlal. Rozhodně budu požadovat svěření syna výrazně do své péče a jsem si jistá, že ho také dostanu.

Možná to zní tak, že jsem příliš krutá a nepřeji lásce. To, co můj manžel provedl, se ale neodpouští. Byl mi dlouhou dobu nevěrný, zatajil mi poměr s mladou ženou, nakonec si přede mě nakráčel, jako by se nechumelilo a doufal, že se rozejdeme v dobrém. Milovala jsem ho a on mi zlomil srdce. Teď je na čase, aby pykal.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články