Barbora (35): Když jsem se podívala do telefonu dospívající dceři, nevěřila jsem vlastním očím, čeho všeho je schopná

od Adéla Vocetková
Zdroj: Shutterstock

O pořádný šok se naší čtenářce Barboře postarala její dospívající dcera Karolína. Milující matka nevěřila vlastním očím, co našla v dceřině mobilním telefonu.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Barbora se nám prostřednictvím e-mailu přiznala, že poprvé porušila důvěru mezi ní a svojí dcerou, když se jí tajně podívala do mobilu. Z toho, co tam našla, byla právem v šoku.

Kolegyně v práci mi řekla něco šokujícího. Já jí však nechtěla věřit

Když za Barborou přišla v práci její kolegyně a tvrdila jí, že viděla u syna fotku její dcery, nechtěla tomu věřit.

„Tvrdila mi, že náhodou zahlédla, jak si její syn prohlíží nějaké fotky, a poznala na nich moji dceru,“ popisuje zážitek s kolegyní naše čtenářka.

Barbora přiznala, že kolegyni nevěřila – zvláště poté, co se jí snažila namluvit, že dcera byla na té fotce skoro nahá.

Nedalo mi to a dceři jsem prohlédla telefon

„Ačkoli jsem se tvářila, že je to podle mě naprostá hloupost, nedalo mi to spát,“ svěřuje se Barbora prostřednictvím e-mailu. „Stále jsem na to musela myslet. Co když to přeci jen byla pravda?“ uvažuje.

S dcerou Karolínou, která právě procházela obdobím puberty, což je ve třinácti letech normální, nikdy nebyl sebemenší problém. Proto Barbora až doposud neměla jediný důvod Karolíně nevěřit.

„Jednoho dne už jsem to ale nevydržela a dceři prohledala mobil,“ píše Barbora a dodává, že to bylo asi týden po rozhovoru s kolegyní. Byla jsem v šoku z toho, co jsem tam našla!“ pokračuje.

Galerii měla plnou polonahých fotek

Barbora se ani v nejmenším netají tím, že byla nemile překvapena, čeho je její dcera schopná. Napsala, že v galerii mobilního telefonu našla spoustu fotek dcery jen ve spodním prádle.

„Nikdy by mě nenapadlo, že něco takového Karolínu vůbec napadne,“ svěřuje se naše čtenářka. „Já v jejím věku ještě měla panenky a ona se vystavuje polonahá!“ píše zděšeně.

Fotky ve spodním prádle ale nebyly jediným šokem, který Barbora kvůli své dceři zažila. Na dceru samozřejmě uhodila a ta se přiznala k něčemu možná ještě horšímu.

Chtěla se zalíbit klukům, tak jim posílala svoje fotky

„Když mi dcera řekla, že ty fotky ve spodním prádle posílala klukům, protože se jim chtěla zalíbit, málem to se mnou seklo,“ popisuje okamžiky Barbora.

„Strašně jsem se rozzlobila, dcera začala brečet a já najednou nevěděla, co mám dělat,“ pokračuje. „Na jednu stranu mě strašně naštvala, na stranu druhou mi jí bylo hrozně líto,“ přiznává.

V závěru e-mailu Barbora napsala, že si o tom s dospívající dcerou promluvila a ta jí slíbila, že už to neudělá. Uvědomila si, že posílat někomu svoje citlivé fotografie byla obrovská chyba, která by jí mohla pořádně zavařit.

Autor: Natálie Kabourková

Související články