Antonín (34): Kdysi mi nasadila parohy. Po letech jsem měl možnost jí všechno vrátit

od Luboš Klouček
3 minuty čtení
muz 3
muz 3

Nejeden muž se již přesvědčil o tom, že ženy umí být hodně kruté. Své o tom ví i pan Antonín, který se nám přišel svěřit se svým příběhem. Přečtěte si vypravování o ženě, která mu jako dospívajícímu zlomila srdce, a navíc ho ponížila před kamarády. Dozvíte se také o jeho pomstě, ke které dostal příležitost o několik let později.

Krásná holka ze školy

Vypravování pana Antonína začíná podobně jako nějaká americká komedie pro dospívající: na střední škole byla dívka, která svou krásou vyčnívala nad ostatními. Snad každý kluk o ni měl zájem a výjimkou nebyl ani Antonín. A jak už to v těch amerických filmech bývá, krásná holka má zpravidla nosánek pořádně nahoru…

„Moc dobře věděla, že na ní můžeme oči nechat. A uměla toho náležitě využít,“ popisuje Antonín chování Mileny, která byla nejhezčí holka na škole. „Kluky měla dokonale omotané okolo prstu, byli pro ni schopni udělat prakticky cokoli. A já byl samozřejmě mezi nimi,“ přiznává se.

Chodili jsme spolu potají

Zdroj: 123RF.COM

„Nedovedu si vysvětlit, jaké jsem musel mít štěstí, když se Milenina pozornost stočila právě na mě. Souhlasila, že spolu budeme chodit, ale měla jednu podmínku – nikdo to nesměl vědět,“ vysvětluje Antonín poměrně zajímavý vztah, který dvojice tajila před okolím. „Scházeli jsme se tajně, většinou u mě doma. Já byl štěstím bez sebe, že jsem tu krásnou kočku sbalil zrovna já, takže jsem souhlasil s tím, že o našem vztahu ani nepípnu,“ pokračuje ve vyprávění.

Antonín dále prozrazuje, že ho Milena využívala, chtěla po něm psát úkoly nebo eseje do literatury, také ji musel rozmazlovat dárečky. Všechno samozřejmě tajně. To byla daň za to, že chodil s nejkrásnější dívkou široko daleko.

Ztrapnila mě před kamarády

Nyní se pan Antonín při svém vypravování zachmuří. Popisuje totiž situaci, ve které ho Milena ztrapnila před jeho kamarády.

„Zjistil jsem, že se za tělocvičnou líbala se spolužákem Karlem. Naštvalo mě to, chodila přece se mnou! Tak jsem ji po škole odchytil. A ona mě před kamarády ztrapnila slovy, že s někým, jako jsem já, by si nedala ani pusu,“ vypráví zamračeně. Měl strašný vztek a po zbytek školní docházky s ní nepromluvil jediné slovo.

Zdroj: 123RF.COM

Vůbec nevěděla, kdo jsem

„Roky plynuly a já měl i jiné ženy, přesto ve mně potupa od Mileny stále přetrvávala,“ říká pan Antonín. Osud to ale zařídil tak, že se mohl po letech se svou láskou ze střední školy opět potkat. A pomstít se jí.

„Potkali jsme se v baru, poznal jsem ji okamžitě. Ona neměla tušení, že jsme se znali na škole, nebo že jsme spolu dokonce chodili. V baru po mně házela očkem, očividně se za ty roky nezměnila. Tak jsem ji nechal, aby se snažila. Byla tam s kamarádkami, které obdivovaly, jak to s chlapy umí. A to byla moje příležitost,“ mne si ruce Antonín.

Pomsta byla sladká

„Toho večera jsme skončili u mě v bytě. Nechal jsem ji svléknout se, myslela si, že na to dojde. Jakmile byla jen ve spodním prádle, zavázal jsem jí oči s příslibem vzrušení a místo do ložnice jsem ji odvedl na chodbu, kde jsem za ní zabouchl dveře. Zatímco ona pištěla na chodbě, já jen zpoza zavřených dveří řekl, že někomu, jako je ona, bych nedal ani pusu. Myslím, že v ten okamžik jí všechno došlo,“ směje se Antonín a přiznává, že to od něho možná bylo kruté, ale zároveň dodává, že po této pomstě mohl Milenu konečně a jednou provždy pustit z hlavy.

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články