Anna (53): S manželem jsme si chtěli okořenit milostný život, dopadlo to strašně. Apeluji na vás, tohle nikdy nezkoušejte

od Adéla Vocetková
2 minuty čtení
zena starsi
Zdroj: Shutterstock

Anna a její manžel Honza jsou živoucím důkazem toho, že milostný život kvete v každém věku. Ačkoli se dávno pyšní titulem babička a děda, jejich sexuální život tím rozhodně neutrpěl.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Ba naopak! Anna s manželem se totiž před nedávnem rozhodli svůj milostný život okořenit a zkusit za dveřmi ložnice něco, co ještě nikdy předtím nezkusili. Bohužel to nedopadlo tak, jak si představovali…

Už to byla nuda

Intimní chvíle milujeme s manželem oba dva a rádi se těmto okamžikům s chutí oddáváme, kdykoli na to je ta správná příležitost.

V našem věku a především po tolika letech strávených po boku toho druhého, kdy ani jeden z nás neměl v posteli jiného sexuálního partnera, už to ale začala být trochu nuda.

Nápad to byl vzrušující!

Manžel přišel s poznámkou, že bychom si to měli v posteli trochu zpestřit. A já musela souhlasit. Na kvalitu našeho sexuálního života jsem si nemohla stěžovat, ale…

…prostě jsem musela uznat, že je to poslední roky na jedno brdo. Když proto navrhl, že zkusíme něco nového a okořeníme si tak naše milování, byla jsem nadšená.

Jen ta představa byla vzrušující. Těmto praktikám jsme se s manželem nevěnovali, bylo to pro nás něco nového a o to více vzrušujícího!

Všechno šlo dobře, jenže pak se to zvrtlo!

Vzali jsme to od podlahy, a dokonce si pro tyto účely pořídili speciální hračky. Už to samo o sobě pro nás bylo pikantní!

Toho večera jsme se odhodlali zkusit malý anální vibrátor. Upozorňuji, že nejsme s manželem stará škola, ale ani jeden z nás to neznal. Doposud jsme neměli potřebu.

Všechno šlo dobře, bylo to dokonce ještě příjemnější, než jsem čekala! Pak ale manžel ztuhl. Podíval se na mě a oznámil mi, že ten vibrátor ztratil!

Co budeme dělat?

„Jak jako ztratil?“ vyjekla jsem na manžela. Ten jen rozpažil rukama, prostě mu vyklouzl z ruky a ztratil se kdesi uvnitř mě.

„Zkus ho nějak vytlačit,“ radil mi manžel a já se opravdu snažila. Jenže to nešlo. To už jsem začala propadat panice. Měla jsem vibrátor kdesi v těle a nemohla ho dostat ven.

Na manželovu otázku, co budeme dělat, jsem jasně zavelela, že jedeme na pohotovost. V tu chvíli musel jít stranou můj stud, tu hračku bylo potřeba dostat ven.

Nezkoušejte to, nebo si dávejte větší pozor!

Lékař na pohotovosti se samozřejmě neubránil smíchu, když jsem mu svůj problém vysvětlovala. Já byla rudá až na zadku, který byl také mimochodem středobodem jeho zájmu.

Hračku se mu nakonec pomocí kleští podařilo vytáhnout. Když pominu, jak trapně jsem se přitom cítila, musím také podotknout, že to docela dost bolelo.

Apeluji na vás, ať to nezkoušíte, nebo si alespoň dáváte větší pozor než my. Určitě nechcete v tom nejlepším místo vzrušení pelášit na pohotovost. Tak pozor na to!

Autor: Natálie Kabourková

Související články