Anna (42): Naše dítě se stalo hvězdou, hraje v TV reklamě

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
31514063 s
31514063 s

Každý rodič si o svých dětech myslí, že jsou ty nejšikovnější, netalentovanější, nejkrásnější a nejlepší. Ani já nejsem jiná, protože v mých očích je naše Zuzanka ta nejnadanější holčička na světě. Nikdy by mě ale nenapadlo, že její roztomilou tvářičku budu vídat v reklamě.

Vlastně to byla úplná náhoda: byly jsme zrovna společně v obchodním centru a chtěly si koupit něco na sebe. Zuzance je jedenáct a už si sama vybírá, co si vezme na sebe. Zkoušely jsme si šaty a hodně se u toho nasmály – především já, protože Zuzka je číslo, různě před kabinkou poskakovala, nakrucovala se, dělala opičky. A já se smála na celé kolo.

Nechtěly byste přijít na konkurz?

Nevím, jestli jsme skutečně byly tak hlučné, že jsme na sebe strhávaly pozornost, ale během všech těch legrácek mi najednou neznámá žena zaklepala na rameno. Představila se jako Soňa a prozradila, že pracuje pro jednu agenturu. A že prý jestli bych s dcerou nechtěla přijít na casting pro roli do televizní reklamy, který bude probíhat příští týden. Zaskočilo mě to, ale Zuzka měla jasno. Chtěla jít.

Manžel byl proti

Manžel byl proti, nechtěl, aby se Zuzka účastnila podobných věcí a já jeho názor částečně sdílela. Jenže Zuzanka to s námi odjakživa uměla, udělala na nás roztomilá kukadla a i zarytý tatínek najednou povolil. A tak jsem další týden se Zuzkou vyrazila na casting, kde byla hlava na hlavě. Proto jsem dceři kladla na srdce, aby si nic nedělala z toho, kdyby si ji nevybrali. Jenže ona je zaujala natolik, že mi ještě to odpoledne dali podepsat smlouvu. Byl to pro mě šok. Moje dítě bude hrát v reklamě?!

Zdroj: 123RF.COM

Někteří nám fandí, jiní nás odsuzují, další závidí

Jako první si naší Zuzky v reklamě (samozřejmě až po nás) všimla naše sousedka, která mě hned ten den zastavila před domem, aby mi sdělila, jak je naše Zuzanka moc šikovná. A pak už to šlo ráz na ráz, lidé ji začali poznávat, ve škole se stala hvězdou. Jenže ne všichni byli tak milí a přejícní, našli se i tací, kteří nás s manželem odsoudili, že jsme dceru zaprodali. Podle některých jsme to udělali jen pro peníze a neodmysleli jsme, jaký to může mít na naši dceru dopad.

Zuzčina reklama stále běží v televizi a názory lidí se různí. Někteří nám fandí a Zuzku podporují. Jiní nás odsuzují a tvrdí, že to děláme pro peníze. Další nám závidí a mají hloupé řeči. Zpočátku jsem byla z reakcí druhých lidí špatná a svého rozhodnutí litovala. Zuzka mi ale dala najevo, že je šťastná a dokonce už má jasno v tom, kam by se jednou mohla ubírat její budoucnost. To mě utvrdilo v tom, že jsme s manželem udělali dobře. A ostatní? Ti ať si trhnou nohou!

Autor: Nikol Kolomazníková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články