Aneta (39): Půjčila jsem si přítelův vůz. To, co jsem našla v přihrádce, mě rozzuřilo

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
svest
svest

Nečekaný objev, dlouhé hádky a uvažování o rozchodu. Aneta si za poslední týdny s přítelem prožila hotové peklo. Za všechno mohla náhoda a ona teď přemýšlí, zdali svému milovanému může ještě věřit. V e-mailu plném bolesti, který zaslala do redakce, se přiznává, že je stále na pochybách.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Nečekaná událost

Aneta žije s přítelem ve společné domácnosti. Ještě ale nedošli tak daleko, aby měli společný účet nebo si půjčovali vlastní auta.

„Žijeme sice spolu, ale pořád se poznáváme. Máme to ještě trochu rozdělené,“ přiznává. Minulý týden se ale stala nečekaná náhoda, a Aneta tak musela rychle jednat.

Půjčila si přítelův vůz

„Měla jsem do hodiny dorazit na fakultu, kde jsem přednášela. Moje auto ale začalo protestovat a místo nastartování jsem jen dál tvrdla v garáži,“ vypráví.

„Volala jsem přítelovi, zdali si mohu půjčit jeho auto, ale nezvedal v práci telefon, tak jsem prostě vzala klíčky a říkala jsem si, že mu to večer vysvětlím,“ píše.

„Byla náhoda, že ten den odjel do práce taxíkem, takže se mi jeho auto hodilo,“ tvrdí.

Objevila v přihrádce něco nečekaného

„Sluníčko mi svítilo do obličeje a já se natahovala do přihrádky pro sluneční brýle. Místo nich na mě ale vypadla dárková taška,“ vypráví.

Když Aneta zastavila, aby si prohlédla její obsah, hned se rozzuřila. Našla v ní totiž troje nové kalhotky a čokoládu.

Hned situaci řešila

Najednou šlo vše stranou, dokonce i přednáška. Aneta zamířila rovnou k přítelovi do práce, aby jí vše mohl vysvětlit.

„Když jsem mu před obličejem zuřivě mávala s tou dárkovou taškou, zasmál se a tvrdil, že to byl dárek pro mě.“

Stále mu nevěří

V tu chvíli se Aneta uklidnila, sklopila uši a snažila se předstírat, že se nic neděje. „Přítel ví, že nesnáším běžné kalhotky. Nosím vždy jen tanga, jelikož na kalhotách nevytvářejí ten nevzhledný pruh,“ tvrdí.

„Proto mi je divné, že by v přihrádce schovával podobný dárek pro mě. Jestli si myslí, že jsem jeho slovům uvěřila, tak se plete. Já si na něj dám velký pozor.“

Přítel je teď tajně sledován

„Když jde do sprchy, dívám se mu do zpráv. Viděla jsem dokonce i e-maily, ale stále jsem neobjevila důkaz.“ Aneta si je jistá svou pravdou a jen tak se nevzdá, dokud nezjistí, která žena jí ukradla muže.

Autor: Tereza Hotovcová

Související články