Aneta (33): Z přítele se vyklubal milionář. Kamarádky mě pomlouvají, že jsem zlatokopka

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pomlouvani
pomlouvani

S Martinem jsem se seznámila v jedné charitativní neziskovce, která pomáhá lidem bez domova. Vypadal a choval se jako úplně obyčejný mladý muž. Zaujal mě svou empatií, humorem a skromností. Že je to boháč, jsem se dozvěděla až po několika měsících vztahu. Moje kamarádky mi teď závidí a za zády mě pomlouvají.

Normální vztah s normálním klukem

Během práce na charitativním projektu jsme se s Martinem stali kamarády, začali jsme spolu chodit běhat a časem mezi námi přeskočila jiskra. Nic nenasvědčovalo tomu, že je to bohatý muž. Chodili jsme do kina, do čajovny, na procházky. Pracoval pro neziskovou organizaci jako ekonom a právní poradce. Jezdil ve starším Volvu a oblékal se stejně jako jeho vrstevníci.

Zdroj: 123RF.COM

Byli jsme zamilovaní a užívali si jeden druhého. Martin bydlel v bytě na dobré adrese, který měl ale zařízený velmi skromně a jednoduše v duchu minimalismu, který vyznával. Zdědil ho po babičce. S rodiči se moc nestýkal a se mnou o nich nemluvil. Řekl mi jen, že mají firmu a podnikají.

Šok. Žiji s milionářem

Po třech měsících mi Martin nabídl, abych se k němu nastěhovala. Ráda jsem souhlasila, ale hlavně proto, že jsem s ním chtěla trávit co nejvíc času a být mu nablízku. Jednou o víkendu mi řekl, jestli s ním nechci jet na výlet, že bude muset něco pracovního jen krátce pořešit a že mě chce vzít na jeho oblíbené místo. Ráda jsem souhlasila.

Zdroj: 123RF.COM

Přijeli jsme do vesnice v podhůří Krkonoš a vjeli do rozsáhlého komplexu, který obsahoval farmu, hřebčín, penzion a restauraci. Vše bylo nové a stylové. Jedním slovem nádhera. Martin mě poprosil, ať na něj chvilku počkám a šel si něco vyřídit do jedné z budov. Procházela jsem se a v duchu si říkala, že tady by se mi líbilo žít.

Když se vrátil, nabídl mi, že mě provede. Když jsem se ho ptala, jakto že to zde zná, odpověděl mi, že to patří jeho rodičům a jemu. Spadla mi čelist. Viděl, jak nechápavě kroutím hlavou a tak mi na lavičce s překrásným výhledem dlouze povídal o tom, že se několikrát ve vztahu spálil. Že s ním byli holky jen kvůli majetku a penězům. Když mi vypočítával, co všechno vlastní, byla jsem v šoku.

Kamarádky mě pomlouvají

Nicméně byla jsem upřímně zamilovaná a tak jsem to nechala plavat. Časem se o jeho bohatství samozřejmě dozvěděly i moje kamarádky. Začaly mi závidět bohatého přítele a za zády mě pomlouvají, že jsme s ním kvůli penězům. Přitom dobře ví, že jsem to dlouho vůbec nevěděla. Přece ho neopustím jen kvůli tomu, že má tučné konto? Nechápu, že mi nepřejí štěstí a trápí mě to.

Autor: Svatava Pokorná


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články